Geriausios žaidimų klaviatūros 2024: Full-size, TKL, 60%

Geriausios žaidimų klaviatūros, kurias išbandėme - skirtos žaidimams, programavimui ir rašymui.

Kadangi klaviatūra yra neatsiejama kompiuterio dalis, reikia atsižvelgti, kad ji yra viena pagrindinių priedų, ypač žaidimų metu - ji yra mūsų pagrindinis ryšys tarp žaidimo ir mūsų sugebėjimų. Nauja mechaninė klaviatūra suteiks akivaizdų pranašumą ir skirtumą, nei bet koks kito priedo atsinaujinimas.

O kai kalba pasisuka apie kompiuterinius žaidimus ir e-sportą, poreikis surasti tinkamą klaviatūrą tampa dar svarbesnis. Jums reikia klaviatūros, kuri būtų ne tik patogi ir išvaizdi, tačiau turėtų tobulą grįžtamąjį ryšį, greitį, tikslumą ir nulinę delsą.

Tinkamai pasirinktos geriausios žaidimų klaviatūros tampa nepakeičiamas pagalbininkas virtualiame pasaulyje, todėl šio priedo pasirinkimas yra itin svarbus, norint išgauti maksimalų rezultatą.

Išbandėme daugybę rūšių, įvairių dydžių, spalvų ir stiliaus žaidimų ir mechanines klaviatūras bei pasidalinome su Jumis - kurios žaidimų klaviatūros yra geriausios, kiekvienam žaidimų stiliui, kiekvieno poreikiams.
Sąrašas sutrumpintai
  Tai ne tik kompiuterio priedas – tai pagalbininkas virtualiame pasaulyje, prisidedantis prie sėkmingo žaidimo ir pergalių.

  Greitasis sąrašas

  Zaidimu klaviatura SteelSeries APEX 5 RGB kaina ir informacija | | GGWP.lt
  rhk81 klaviatura kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Zaidimu klaviatura SteelSeries Apex Pro TKL 2023 internetu kaina ir informacija | | GGWP.lt
  royal kludge rk61 plus kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Mechanine zaidimu klaviatura Logitech G713 TKL kaina ir informacija | | GGWP.lt
  mechanine klaviatura rk84 kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Zaidimu klaviatura Logitech G915 TKL LightSpeed kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Mechanine zaidimu klaviatura Corsair K70 Max RGB kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Zaidimu klaviatura HyperX Alloy Origins Core kaina ir informacija | | GGWP.lt

  Geriausios žaidimų klaviatūros, kurias galite įsigyti šiandien

  Kodėl galite pasitikėti GGWP.lt komanda Mūsų ekspertų komanda, per ilgą laiką išbandė visus prekiaujamus produktus, kad galėtu suteikti tik pačią tiksliausią informaciją ir apžvalgas, palyginimus.

  Geriausia universali žaidimų klaviatūra

  geriausios žaidimų klaviatūros su rgb apšvietimu
  SteelSeries Apex 5 yra kompaktiška, pagaminta iš patvarių medžiaga, pasižymi prieinama kaina.
  Optimaliausia klaviatūra

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: SteelSeries Hybrid Mechanical RGB Switch
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: 100% (Full-size)
  Dydis: 44.2 x 13.9 x 4.0 cm
  Svoris: 0.93 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Išvaizdus, kompaktiškas dizainas
  + Pilnas RGB apšvietimas
  + Tvirtas aliuminio korpusas

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Vienas mygtukas visam medijos valdymui
  - Galima įsigyti pilnai mechaninę klaviatūrą šiame kainų rėžyje
  SteelSeries Apex klaviatūros yra itin kompaktiškos ir tuo pačiu metu ypatingai kokybiškos žaidimų klaviatūros. Dėl tos pačios priežasties, ši klaviatūra tapo populiariausias ir optimaliausias modelis, ieškantiems universalios klaviatūros žaidimams. Jeigu ieškote patogios, kokybe dvelkiančios klaviatūros, su pilnu RGB apšvietimu - tai idealiausias modelis. Hibridiniai SteelSeries switchai turi gerą pojūtį, kuris primena mechaninės klaviatūros mygtukų paspaudimo pojūtį.

  Kitų gamintojų ar modelių geriausios žaidimų klaviatūros gali būti prabangesnės, turėti daugiau medijos valdymo ar programuojamų mygtukų, USB jungčių. Vis gi, už savo kainą, SteelSeries Apex 5 klaviatūra žaidimams puikiai atliks savo paskirtį, žaidžiant žaidimus ar rašant, programuojant.

  Jeigu ieškote ne pilno išdėstymo (100% dydžio) klaviatūros, SteelSeries siūlo ir kitų dydžių versijas, modelius. SteelSeries prekės ženklas itin stipriai atsižvelgia į e-sporto profesionalus, kurdami naujas žaidimų klaviatūras ir technologijas.

  Geriausia pigi žaidimų klaviatūra

  rkh81 royal kludge kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Royal Kludge RK H81 yra mechaninė klaviatūra su visomis funkcijomis, kurių jums gali prireikti.
  Taupantiems biudžetą

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: RK Brown, Sky Cyan, Blue
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: 75%
  Dydis: 33.6 x 14.2 x 3.99 cm
  Svoris: 1.15 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Suderinamumas su Windows, Mac ir Android įrenginiais
  + Įmontuotas paminkštinimas
  + Ilgas baterijos veikimo laikas
  + Nepriekaištingas rašymo pojūtis

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Nėra garso valdymo ratuko
  - Nepalaiko QMK/VIA
  Royal Kludge (RK) yra gerai žinomas mechaninių klaviatūrų prekės ženklas. Su juo tikrai susidursite, ieškodami geriausios žaidimų klaviatūros už prieinamą kainą. Ypač, jei ieškosite kompaktiškos geriausios žaidimų klaviatūros, kurios kaina neviršytų 100 €.

  Naujasis „Royal Kludge RK H81“ modelis yra itin gera kaina - neviršija 80 €, tačiau suteikia visas reikalingas funkcijas. RK H81 pasižymi kompaktišku 75% dydžiu - yra išsaugota rodyklių grupė dešinėje pusėje, bei viršutinė funkcinių mygtukų (F1-F12) juosta.

  RK H81 modelį galima rasti kelių spalvų - baltos (su pilkais akcentais), žalios (su oranžiniais akcentais) arba mėlynos (taip pat su oranžiniais akcentais). Taip pat galite rinktis tarp kelių switchų pasirinkimų: Sky Cyan linear arba Brown tactile.

  Royal Kludge RKH81 modelis turi Hot-Swappable PCB (elektroninę plokštę). Galite greitai ir be jokių sunkumų išimti, įdėti ir pakeisti klaviatūros switchus. Dėmesys klaviatūros konfigūravimui taip pat pastebimas ir klaviatūros viduje - USB-C jungtys ir režimo keitimo ratukas yra sumontuoti atskirose plokštėse, kurias galima keisti.

  Naudojant Royal Kludge H81 jausite malonią patirtį vien dėl pojūčio, kuris patiriamas rašant, bei dėl garso. Dėl gamyklinio klaviatūros sutepimo, klavišų paspaudimas yra itin švelnus, jaučiasi standūs.

  Geriausia TKL klaviatūra

  apex pro tkl klaviatura kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Apex Pro TKL Wireless yra vienintelė žaidimų klaviatūra su reguliuojamu pasipriešinimu, OLED ekranu ir belaidžiu ryšiu.
  Geriausia TKL dydžio žaidimų klaviatūra

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: OmniPoint 2.0 Reguliuojamo pasipriešinimo hipermagnetiniai
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: TKL (Ten key less)
  Dydis: 35.5 x 13.9 x 4.0 cm
  Svoris: 0.77 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Galimybė reguliuoti klavišų pasipriešinimo jėgą
  + Įspūdingas RGB apšvietimas kiekviename klaviše
  + Aliuminio korpusas
  + USB praėjimai, geras laidų paslėpimas

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Aukšta kaina
  - OLED ekranas prideda nedaug vertės
  SteelSeries Apex Pro TKL - viena geriausių šiuo metu žaidimų klaviatūrų, siūlanti nepriekaištingą pagaminimo kokybę, begalines pritaikymo galimybes ir turinti kelias kitų gamintojų klaviatūrose nematytas technologijas.

  Kaip ir ankstesniuose Apex Pro modeliuose, šioje klaviatūroje yra naudojami aukštos kokybės „OmnmiPoint“ switchus, kurie suteikia galimybę nustatyti norimą pasipriešinimo jėgą klavišams. Naujesnis modelis pasižymi aukštesnės kokybės klavišų dangteliais, kurie pagaminti iš PBT plastiko. Dangtelių paviršiaus tekstūra yra maloni liesti, turi geresnį sukibimą.

  Kaip ir minėjome anksčiau, ši klaviatūra turi anksčiau nematytų funkcijų, viena iš jų - OLED ekranas. Įmontuotas išmanusis ekranas, kuriame rodoma informacija skirta konfigūruoti nustatymus, keisti profilius.

  Išbandydami šią mechaninę klaviatūrą, neturėjome jokių priekaištų, susijusių dėl šios klaviatūros našumo žaidimuose. Tai labai greita, sparčiai reaguojanti klaviatūra žaidimams su switchais, kurie suteikia malonų pojūtį, su ausiai maloniu garsu.

  Geriausia 60% klaviatūra

  rk61 plus klaviatura kaina ir informacija | | GGWP.lt
  RK61 - jau kelis metus itin populiarus 60% dydžio modelis. Tai yra daugelio žaidėjų, ieškančių 60% klaviatūros, ypatingai FPS žanro kompiuteriniams žaidimams.
  Geriausia 60% dydžio mini klaviatūra

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: RK Sky Cyan, Veridian, Pale Green
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: 60% (Mini)
  Dydis: 29.59 x 10.59 x 3.99 cm
  Svoris: 0.61 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Trigubas režimas - 2.4 GHz, Bluetooth arba USB-C
  + Itin kompaktiška, lengvai transportuojama, užima mažai vietos
  + Prieinama kaina
  + Gausi komplektacija - pridedami 4 vnt. atsarginiai switchai

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Nėra riešo atramos
  - Nėra medijos reguliavimo ratuko
  Naujasis RK61 modelis RK61 Plus - nebereikia modifikuoti klaviatūros, kad išgauti tinkamą garsą rašymo arba žaidimo metu. Nepaisant klaviatūros estetikos, šį atnaujintą RK61 modelį rekomenduoja daugelį žmonių, ieškantiems pirmosios 60% klaviatūros. Nors klaviatūros apatinis ir viršutinis korpusas pagamintas iš plastiko, klaviatūros kokybė neatsilieka nuo kitų žinomų prekės ženklų. Galinėje mechaninės klaviatūros pusėje yra 4-ios guminės kojelės, užtikrinančios, kad klaviatūra ant paviršiaus bus stabili, nejudės rašymo ar žaidimo metu.

  Dėl mini 60% dydžio, klaviatūra puikiai tinka žaidimams. Kadangi klaviatūros klavišų juosta yra standartinė, klavišus galėsite pakeisti į bet kokius norimus, jie bus suderinami su RK61 Plus. Nors klaviatūra yra mažo dydžio, dėl didelio dydžio baterijos ir garsą slopinančio sluoksnio, klaviatūra yra sunkesnė, nei galima buvo tikėtis.

  Royal Kludge įmontuoti switchai gaminimo metu yra sutepami, todėl paspaudimas jaučiasi itin maloniai. Originalūs switchai yra 5-pin, todėl esant poreikiui, juos galėsite pakeisti į bet kokius norimus (MX, Gateron ar kt.).

  Stilingiausia klaviatūra

  logitech g713 tkl kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Mechaninė žaidimų klaviatūra G713 yra kompaktiška, 87 klavišų TKL dydžio. Komplekte pridedama debesų formos riešo atrama suteikia unikalumo ir stilingumo.
  Unikaliausios išvaizdos klaviatūra

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: GX Tactile, Linear
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: TKL (Ten Key Less)
  Dydis: 37.0 x 15.7 x 3.7 cm
  Svoris: 0.96 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Išskirtinis, unikalus dizainas
  + Malonus atgalinis ryšys rašymo metu
  + Kokybiškas RGB apšvietimas

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Aukšta kaina
  - Veikia tik laidiniu būdu
  Logitech G713 modelis skiria didelį dėmesį patogumui, Lo-Fi ritmui. Klaviatūra akivaizdžiai išsiskiria ir kitų klaviatūrų, o dėl daugybės unikalių funkcijų ir priedų, klaviatūra pasiekia tam tikra nišą žaidėjų. Aurora kolekcijos klaviatūra turi 87-is klavišus (Tenkeyless), yra švelniai baltos ir kreminės spalvos.

  Kai kalba pasisuka apie klaviatūros našumą, Linear Logitech GX switchai suteikia sklandų pojūtį be jokios pastebimos delsos ar pašalinio pasipriešinimo. GX switchai yra aukštos kokybės, tačiau norintiems, juos galima pakeisti į Cherry MX gamintojo switchus.

  Apibendrinant, G713 yra madinga, aukštos kokybės klaviatūra, turinti daugybę funkcijų, kurias turi kitos aukščiausios kokybės mechaninės žaidimų klaviatūros. Foninis RGB apšvietimas yra įspūdingas, išsiskiriantis nuo kitų modelių ar prekės ženklų. Vienintelė galima kliūtis - klaviatūros kaina. Tačiau net turėdama aukštesnę kainą, klaviatūra yra unikali, ir maloniai atrodanti, puikiai tinkantis ieškantiems kažko stilingo.

  Geriausia rašymui

  royal kludge rk84 kaina ir informacija | | GGWP.lt
  RK84 belaidė mechaninė klaviatūra turi 75% dydžio kompaktišką dizainą, su 84-iais klavišai.
  Geriausia žaidimų klaviatūra rašymui

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: RK Red, Blue, Brown, Low Profile Red
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: 75%
  Dydis: 31.5 x 12.5 x 4.1 cm
  Svoris: 0.80 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Tvirta konstrukcija, korpusas
  + Kompaktiškas dizainas
  + Hot-Swappable switchai
  + Trys Bluetooth profiliai

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Nėra baterijos veikimo trukmės indikatoriaus
  - Bazinio lygio programinė įranga
  RK84 belaidė mechaninė klaviatūra suteikia estetikos ir patogumo bet kuriai darbo arba žaidimų vietai. Gamintojas suteikia galimybę pasirinkti pageidaujamus switchus pagal savo poreikius, kurie užtikrins norimą funkcionalumą. 84-i klavišai suteikia daugiau papildomos vietos, o aukštos kokybės RGB apšvietimas suteikia žaismingumo, apšvietimo. Programinėje įrangoje arba naudodami kelių klavišų kombinaciją, galite pasirinkti tarp 21 skirtingų apšvietimo efektų.

  Royal Kludge RK84 turi didelės talpos bateriją (3750 mAh). Gamintojas vertina, jog ši žaidimų klaviatūra gali veikti iki 200-ų valandų vienu įkrovimu, naudojant 2.4 GHz bevielį režimą. Pilnas klaviatūros baterijos įkrovimas trunka maždaug 6-7 valandas - tačiau klaviatūrą galite naudoti laidiniu būdu net ir krovimo metu.

  Nors klaviatūra gali pilnai veikti be programinės įrangos, Royal Kludge suteikia galimybę nemokamai parsisiųsti programinę įrangą. Programinės įrangos dėka, galėsite kurti klavišų makrokomandas, galėsite priskirti kiekvieną klavišą tam tikrai funkcijai, arba sukonfigūruoti norimą RGB apšvietimą.

  Geriausia žemo profilio

  logitech g915 tkl lightspeed kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Sumažinta, TKL dydžio, Logitech G915 mechaninė žaidimų klaviatūra su plonu, tačiau labai tvirtu korpusu.
  Geriausia žemo profilio klaviatūra

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: GL Clicky, Linear, Tactile
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: TKL (Ten Key Less)
  Dydis: 36.8 x 15.0 x 2.2 cm
  Svoris: 0.81 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Plona, tačiau tvirta konstrukcija
  + Patogūs žemo profilio switchai
  + Lengvas, greitas perjungimas tarp Bluetooth ir 2.4 GHz

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Nėra programuojamų G klavišų
  - Nėra riešo atramos
  G915 TKL mechaninė klaviatūra yra G915 Lightpseed pilnos versijos (Full-Size) kopija. Tai reiškia, kad šis modelis, kaip ir jo pirmtakas, turi ypatingai švelnų, klasikinį ir prabangų dizainą, o visas klaviatūros išdėstymas yra sukurtas ir pritaikytas specialiai žaidėjams.

  Pirmasis dalykas, kuris krenta į akis, pažvelgus į G915 TKL, yra tai, kad pastarasis neturi dešinės pusės skaičių bloko, bei programuojamų G klavišų. Tai padeda sutaupyti papildomos vietos ant jūsų stalo ar pelės kilimėlio. Kaip bebūtų, kaip ir jo pirmtake, gaunate tris lengvai ranka pasiekiamus profilius, kuriuos galite išsaugoti klaviatūros vidinėje atmintyje, bei susikonfigūruoti pagal savo poreikius.

  Mechaninės klaviatūros korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, todėl kokybė yra aukščiausio lygio. Kaip ir kiti geriausios žaidimų klaviatūros gamintojai, Logitech skiria didelį dėmesį korpuso tvirtumui. Galinėje žaidimų klaviatūros dalyje galite rasti kojeles, kurių pagalba klaviatūros pavirtimo kampas gali būti nustatytas į 4 arba 8 laipsnius.

  G915 galite rinktis su žemo profilio GL mechaniniais switchais: Tactile, Clicky arba Linear. Pagal paspaudimo, rašymo pojūtį, pastarieji switchai specifikacijomis ir pojūčiu prilygsta Kailh switchus.

  Funkcionaliausia klaviatūra

  corsair k55 rgb pro kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Corsair K55 RGB Pro pilno dydžio (Full-Size) laidinė žaidimų klaviatūra.
  Daugiausiai funkcijų turinti klaviatūra

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: Membraniniai
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: 100%
  Dydis: 50.1 x 19.8 x 5.5 cm
  Svoris: 1.42 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Medijos valdymo mygtukai
  + Nuimama riešo atrama
  + RGB apšvietimas
  + Pigesnė nei kitos tokio pačio dydžio klaviatūros

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Korpusas iš plastiko
  - Užima daug vietos
  Geriausios žaidimų klaviatūros gamintojai jau senai varžosi tarpusavyje, bandydami sukurti geriausią klaviatūrą. Tai dar karta įrodo Corsair K55 RGB Pro žaidimų klaviatūra. K55 RGB PRO su membraniniais switchais praktiškai prilygsta mechaninės klaviatūros parametrus - rašymo, klavišų paspaudimo patirtis maloni, o pridedama riešo atrama itin patogi.

  Naujoji K55 RGB PRO yra pilno dydžio (100%), su PBT klavišų dangteliais, atverčiamomis kojelėmis ir plačiu RGB apšvietimo spektru. Ryškus zoninis RGB apšvietimas ir nuimama riešo pagalvėlė prideda tik dar daugiau pliusų.

  Nors iš dizaino pusės, klaviatūra gali atrodyti panaši į pastarosios pirmtaką Corsair K70 Pro RGB, naujasis modelis atnaujino klaviatūros vidų, taip padarydami ją dar greitesne ir funkcionalesnę, nei senesnį modelį.

  Geriausia laidinė klaviatūra

  hyperx alloy origins core tkl kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Išskirtine HyperX Alloy Origins Core žaidimų klaviatūra, su pilnu RGB apšvietimu ir Linear switchais.
  Geriausia laidinė žaidimų klaviatūra

  SPECIFIKACIJOS

  Switchai: HyperX Red, Aqua, Blue
  Apšvietimas: Pilnas, RGB
  Tipas: TKL (Ten Key Less)
  Dydis: 36.0 x 13.3 x 3.4 cm
  Svoris: 0.9 kg

  PRIEŽASTYS PIRKTI

  + Tvirtas aliuminio korpusas
  + Tvirtos, stabilios ir reguliuojamos kojelės
  + Plati programinė įranga
  + Keičiamas USB-C laidas

  PRIEŽASTYS NEPIRKTI

  - Apšvietimo nustatymai nėra intuityvūs
  - Bazinio lygio klavišų dangteliai
  HyperX prekės ženklas jau yra senai žinomas tarp besidominčių e-sportu, ar tiesiog žaidėjų. Tai aukštos kokybės produktus kuriantis prekės ženklas, pasižymintis žema kaina, tačiau aukšta kokybe. Ne išimtis ir HyperX Alloy mechaninės geriausios žaidimų klaviatūros - kaip ir pastarasis HyperX Alloy Origins Core modelis, pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio korpuso, turintis pilną RGB apšvietimą ir estetiką.

  Alloy Origins Core yra TKL išdėstymo klaviatūra, veikianti laidiniu būdu. Klaviatūrą maitinantis laidas gali būti ištraukiamas, kas sutaupo vietą, suteikia patogumo klaviatūrą transportuojant į LAN renginius ar kt.

  HyperX gamintojo sukurti switchai yra labai panašus į populiarių gamintojų, pvz.: "Cherry MX Brown" arba "Kailh", taip pat "Gateron" switchus. Lengvas spyruoklės sukuriamas pasipriešinimo jausmas, užtikrina, jog kiekvienas paspaudimas būtų jaučiamas, suteikiantis atgalinį ryšį.

  Kaip išsirinkti žaidimų klaviatūra

 1. Mechaninė ar membraninė? Didžioji dalis žmonių, ieškančių klaviatūros žaidimams, tikriausiai net nesvarstys apie membraninę klaviatūrą. Ir ne be reikalo - mechaninės klaviatūros suteikia žymiai geresnę patirtį, grįžtamumą ir tikslumą, kas įprastai yra svarbiausia žaidėjams. Geriausios žaidimų klaviatūros dažniausiai yra mechaninės arba, populiarėjančios, optinės. Optiniai switchai specifikacijomis yra panašūs į mechaninius, tačiau yra greitesni, lyginant su mechaniniais.
 2. Su RGB apšvietimu ar ne? Ne visi geriausios žaidimų klaviatūros RGB apšvietimai yra vienodi - galite rasti mechaninių klaviatūrų su RGB apšvietimu, kuriame turėsite galimybę reguliuoti kiekvieno klavišo apšvietimą. Kai tuo tarpu paprastesnis variantas yra visos klaviatūros RGB apšvietimas. Tokiu atveju, galėsite reguliuoti bendrus spalvos, efektų nustatymus, tačiau neturėsite galimybės nustatyti kiekvieno klavišo spalvos atskirai. Norintiems sutaupyti, galima rinktis klaviatūrą su vienos ar kelių spalvų apšvietimu, be galimybės nustatyti spalvos RGB spektre. Visais atvejais, galite klaviatūros apšvietimą ir visiškai išjungti.
 3. Pilno dydžio, TKL, ar 60% (Mini)? Klaviatūros dydis gali įtakoti labai daug - žaidžiantiems strateginius žaidimus, kuriuose įprastai išnaudojami visi funkcijų mygtukai, 60% dydžio klaviatūros gali nepatikti, kadangi pastarosios neturi funkcinių mygtukų eilės. Pilno dydžio arba TKL klaviatūros paprastai yra universalios, kai tuo tarpu Mini klaviatūros mėgstamos tarp programuotojų, ar FPS žanro žaidėjų. Geriausios žaidimų klaviatūros gamintojai dažniausiai neapsiriboja vienu dydžiu - galite rasti kiekvieno prekės ženklo dydžius kiekvieno poreikiams.
 4. Tinkamas switchų pasirinkimas Geriausios žaidimų klaviatūros leidžia pasirinkti tarp kelių switchų pasirinkimų, neapsiriboja vienu. Skirtingi switchų garsai nustato skirtingą paspaudimo pojūtį, grįžtamąjį ryšį, bei garsą. Switcho pasirinkimas priklauso tik nuo jūsų ir jūsų asmeninių poreikių. Mūsų internetinėje parduotuvėje, turite galimybę išgirsti kiekvieno pasirinktos klaviatūros switcho paspaudimo garsą. Vis gi, jeigu nenorite įsipareigoti, atkreipkite dėmesį - geriausios žaidimų klaviatūros įprastai yra Hot-Swappable. Jos leis greitai ir be didelių sunkumų pakeisti switchus į bet kokius norimus.
 5. Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *