Logitech G502 X LIGHTSPEED atsiliepimai, apžvalga

Baltos spalvos zaidimu pele Logitech G502 X Lightspeed atsiliepimai
Logitech G502 X Lightspeed / TechGameWorld nuotr.
Sąrašas sutrumpintas

  Logitech G502 X Lightspeed atsiliepimai - tai pelė, kuri pakelia bevielių žaidimų pelių kartelę aukštyn. Patobulinta legendinė G502 forma, aprūpinta LIGHTFORCE hibridiniais jungikliais, LIGHTSPEED bevieliu ryšiu ir HERO 25K jutikliu, užtikrina neprilygstamą tikslumą, greitį ir patikimumą. Ilgas baterijos veikimo laikas, jungiklių patvarumas, kokybiška programinė įranga - tai tik keletas privalumų, kuriuos gaunate su šią pele.

  Naudojama 3-ių profesionalių žaidėjų (Vasaris, 2024) - Jamsen, LinShuNN, Spica.

  Privalumai, trūkumai

  Logitech G502 X Lightspeed atsiliepimai - tai belaidė gaming pelė, kuri pakelia bevielių žaidimų pelių kartelę aukštyn. Patobulinta legendinė G502 forma, aprūpinta LIGHTFORCE hibridiniais switchais, LIGHTSPEED bevieliu ryšiu ir HERO 25K jutikliu, užtikrina neprilygstamą tikslumą, greitį ir patikimumą.

  Privalumai

  • LIGHTFORCE hibridiniai jungikliai - sujungia optinių jungiklių greitį ir mechaninių jungiklių pojūtį, užtikrindami neprilygstamą spragtelėjimo pojūtį ir patikimumą.
  • LIGHTSPEED belaidis ryšys - profesionalus lygio bevielis ryšys, užtikrinantis greitą ir patikimą veikimą be delsos.
  • HERO 25K jutiklis - neįtikėtinas tikslumas ir sekimas, iki 25600 DPI jautrumas.
  • Patobulinta G502 forma - lengva ir ergonomiška, su guminėmis šoninėmis rankenomis patogiam valdymui.

  Trūkumai

  • Kaina - gali būti brangesnė už kitas bevieles žaidimų peles.
  • Programinė įranga - reikalinga Logitech G HUB programinė įranga, norint pritaikyti pelės mygtukus, DPI nustatymus ir RGB apšvietimą.

  Specifikacijos

  Jutiklis
  HERO 25K
  Mygtukų switchai
  Lightforce Hybrid Optical
  Prijungimas
  Belaidė (2.4 GHz) / laidinė
  Ilgis
  13.14 cm
  Svoris
  102 g
  Atnaujinimo dažnis
  125 / 500 / 1000 Hz
  Mygtukų paspaudimo jėga
  50 g
  Forma
  Dešiniarankiams
  Aukštis
  7.92 cm
  Plotis
  4.11 cm

  Rekomenduojamas grip

  grip style kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Claw, palm, fingertip grip / Engadget nuotr.

  Logitech G502 X Lightspeed pelė yra tinkama įvairiems gripo tipams, tačiau geriausiai ji tinka palm ir claw grip'ams.

  Palm grip: Šis grip'as yra populiariausias tarp žaidėjų, nes jis suteikia didžiausią kontrolę ir komfortą. G502 X Lightspeed pelė yra pakankamai didelė, kad patogiai tilptų delne, o jos išlenktas dizainas atitinka natūralią rankos padėtį.
  Claw grip: Šis grip'as suteikia daugiau judrumo ir tikslumo, tačiau gali būti mažiau patogus ilgoms žaidimų sesijoms. G502 X Lightspeed pelė yra pakankamai lengva, kad ją būtų galima lengvai valdyti naudojant claw grip'ą, o jos šoniniai mygtukai yra lengvai pasiekiami nykščiu.
  Fingertip grip: Šis grip'as yra mažiausiai populiarus tarp žaidėjų, nes jis suteikia mažiau kontrolės ir komforto. G502 X Lightspeed pelė gali būti per didelė ir sunki, kad patogiai ją naudoti fingertip grip'u.

  Galiausiai geriausias grip'as priklauso nuo jūsų asmeninių pageidavimų ir žaidimo stiliaus. Rekomenduojama išbandyti visus tris grip'us ir pažiūrėti, kuris jums labiausiai tinka.

  Mygtukai, ratukas

  logitech g502 x lightspeed vidurinysis ratukas
  Logitech G502 X Lightspeed ratukas / YouTube nuotr.

  Logitech G502 X Lightspeed pelės vidurinis ratukas pagamintas iš metalo ir padengtas guma, todėl jis yra patvarus ir malonus liesti. Ratuko paviršius yra tekstūruotas, kad užtikrintų gerą sukibimą ir tikslumą. Ratukas sukasi sklandžiai ir tyliai, su aiškiu žingsniu tarp kiekvieno pasukimo. Ratuko paspaudimas yra tvirtas ir spragtelėjimas aiškus.

  Ratukas gali būti naudojamas slinkti vertikaliai ir horizontaliai, jį galima paspausti, kad įjungtumėte vidurinį mygtuką, arba paspausti ir palaikyti nuspaustą, kad įjungtumėte laisvos slinkties režimą. Ratuką taip pat galima programuoti, kad atliktų įvairias funkcijas. Palyginti su G502 HERO pele, G502 X Lightspeed pelės ratukas yra lengvesnis ir sukasi laisviau, tačiau neturi begalinio slinkties režimo.

  Apibendrinant - G502 X Lightspeed pelės ratukas yra aukštos kokybės ir patogus naudoti. Jis turi daug funkcijų, kurios gali būti pritaikytos individualiems poreikiams.


  baltos spalvos logitech g502 x lightspeed soniniai mygtukai
  Logitech G502 X Lightspeed šoniniai mygtukai / IGN nuotr.

  Logitech G502 X Lightspeed pelė turi du šoninius mygtukus, kurie yra išdėstyti kairėje pelės pusėje, po nykščiu. Mygtukai yra lengvai pasiekiami ir patogūs naudoti.

  Mygtukų paviršius yra tekstūruotas, kad užtikrintų gerą sukibimą ir tikslumą. Mygtukų paspaudimas yra tvirtas ir spragtelėjimas aiškus.

  Mygtukus galima programuoti, kad atliktų įvairias funkcijas, pvz., keisti ginklus žaidime, naršyti internete arba atlikti makrokomandas.

  Sensorius

  logitech g502 x lightspeed apatine dalis, sensorius
  Logitech G502 X jutiklis / LogitechG nuotr.

  Logitech G502 X Lightspeed pelės širdis – pažangiausias HERO 25K jutiklis, kuris pasižymi neįtikėtinu tikslumu, greičiu ir našumu. Šis jutiklis yra tarsi nematomas žaidimų meistras, užkulisiuose užtikrinantis jūsų judesių ekrane sklandumą ir tikslumą.

  HERO 25K gali pasiekti submikroninį tikslumą, tai reiškia, kad jis fiksuoja net mažiausius pelės judesius, leidžiant jums įgyti pranašumą taiklumo reikalaujančiuose žaidimuose. Jutiklis veikia be jokio DPI išlyginimo, filtravimo ar pagreičio, tad galite būti tikri, kad jūsų rankos judesiai bus tiksliai atkartojami ekrane.

  Be neįtikėtino tikslumo, HERO 25K gali neatsilikti net ir nuo greičiausių jūsų veiksmų. Jutiklis fiksuoja judesius iki 400 IPS (colių per sekundę) greičiu, o maksimalus 40G pagreitis leidžia greitai ir tiksliai reaguoti žaidime.

  Tačiau našumas nereiškia didžiulių energijos sąnaudų. HERO 25K yra nepaprastai efektyvus, tad be pertraukų galite mėgautis žaidimu ilgesnį laiką. Be to, šis jutiklis suderinamas su PowerPlay bevieliu įkrovimo kilimėliu, leidžiančiu žaisti nevaržant laidų.

  HERO 25K jutiklis – tai galinga technologija, sukurta patenkinti reikliausių žaidėjų poreikius tikslumo, greičio ir našumo srityse. Jis tampa patikimu jūsų sąjungininku kiekviename virtualiame mūšyje.

  Surinkimo kokybė

  Logitech G502 X Lightspeed atsiliepimai – tai aukščiausios klasės žaidimų pelė, pasižymintis nepriekaištinga surinkimo kokybe. Tvirtas plastikinis korpusas atsparus smūgiams ir įbrėžimams, o tekstūruota guminė danga užtikrina patikimą sukibimą ir komfortą net ir ilgai naudojant. PTFE padas apačioje leidžia pelei sklandžiai slysti bet kokiu paviršiumi.

  Patvarūs plastikiniai mygtukai pasižymi aiškiu spragtelėjimu, o lengvai pasiekiami šoniniai mygtukai suteikia papildomą funkcionalumą. Metalinis ratukas su gumine danga sukasi tyliai ir sklandžiai, o jo paspaudimas tvirtas ir aiškus.

  Bevielis ryšys užtikrinamas naudojant USB-C jungtį, o pakankamai lankstus ir ilgas laidas suteikia laisvę judėti. Bevielis ryšys yra stabilus ir patikimas, net ir dideliais atstumais.

  Pelės svoris subalansuotas, todėl ją lengva valdyti, o lengvas konstrukcija leidžia patogiai naudotis ilgą laiką.

  baltos spalvos logitech g502 x lightspeed ant peles kilimelio
  Baltos spalvos Logitech G502 X Lightspeed / Logitech nuotr.

  Apibendrinant - Logitech G502 X Lightspeed pelė yra puikus pasirinkimas ieškantiems aukštos kokybės, patvarios ir patogios naudoti pelės.

  Logitech G502 X Lightspeed atsiliepimai, apžvalga - apibendrinimas

  Logitech G502 X Lightspeed atsiliepimai - atnaujinta populiarios G502 HERO pelės versija, pasižyminti patobulintu HERO 25K jutikliu, bevieliu Lightspeed ryšiu ir lengvesniu korpusu. Nors ir turi keleta smulkių trūkumų, tai yra puikus pasirinkimas šiame kainų lygyje.


   Pagrindiniai privalumai:
 1. Neįtikėtinas tikslumas: HERO 25K jutiklis siūlo submikroninį tikslumą ir DPI diapazoną nuo 100 iki 25 600.
 2. Bevielis Lightspeed ryšys: Stabilus ir patikimas ryšys, panašus į laidinį.
 3. Lengvas korpusas: 66 g svorio pelė yra patogi naudoti ilgą laiką.
 4. Patobulintas ratukas: Metalinis ratukas su gumine danga sukasi tyliai ir sklandžiai.
 5. Programuojami mygtukai: 11 programuojamų mygtukų, skirtų individualiems poreikiams pritaikyti.
 6. Patvari konstrukcija: Tvirtas plastikinis korpusas atsparus smūgiams ir įbrėžimams.
 7. Ilgas baterijos veikimo laikas: Iki 60 valandų be įkrovimo (su RGB apšvietimu išjungtu).

  • Keletas trūkumų:
 8. Kaina: Palyginti aukšta kaina, palyginti su kitomis pelėmis.
 9. Begalinio slinkties režimo trūkumas: Kai kuriems vartotojams gali trūkti šios funkcijos, kuri buvo G502 HERO pelėje.
 10. Svorio reguliavimo trūkumas: Pelės svorio negalima reguliuoti.
 11. Apibendrinant galima teigti, kad Logitech G502 X Lightspeed atsiliepimai - puikus pasirinkimas žaidėjams, ieškantiems tikslios, patvarios ir bevielės pelės. Nors kaina yra gana aukšta, pelė siūlo daugybę funkcijų ir patobulinimų, kurie gali pateisinti išlaidas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *