eDPI skaičiuoklė

Jūsų eDPI:

Apie šią eDPI skaičiuoklę

Ši skaičiuoklė leidžia apskaičiuoti ir sužinoti jūsų eDPI (efektyvių taškų per colį) kiekvienam žaidimui. Tiesiog įveskite pradinius duomenis ir skaičiuoklė akimirksniu apskaičiuos bei parodys rezultatą.

Kaip naudotis šia skaičiuokle

Norėdami naudoti skaičiuoklę, pirmiausia pasirinkite jautrumo tipą - dešimtainį skaičių ar procentą. Jei nesate tikri, kokį jautrumo tipą pasirinkti, tiesiog eikite į žaidimą, kuriam norite apskaičiuoti eDPI, nustatymuose suraskite savo jautrumą ir patikrinkite, ar tai dešimtainis skaičius / sveikasis skaičius, ar jautrumas pagrįstas procentais.

Pasirinkę jautrumo tipą, įveskite to konkretaus žaidimo žaidimo jautrumą ir pelės DPI. Po to skaičiuoklėje pamatysite paryškintą apskaičiuotą eDPI rezultatą.

Kas yra eDPI?

eDPI (efektyvūs taškai colyje) – tai tikrasis jūsų žaidimo jautrumo matas, gaunamas padauginus žaidimo jautrumą iš pelės DPI. Kitaip tariant, eDPI apskaičiuojamas pagal formulę: eDPI = jautrumas * DPI.

Kodėl eDPI svarbu?eDPI leidžia lengviau palyginti jautrumo greitį su kitais žaidėjais. Vietoj dviejų atskirų reikšmių, jis supaprastina ir sujungia jas abi į vieną lengvai suprantamą jautrumo greičio reikšmę. Kuo didesnis eDPI skaičius, tuo greitesnis jautrumas, ir atvirkščiai – kuo mažesnis skaičius, tuo lėtesnis jautrumas.

Atminkite, kad eDPI gali skirtis skirtinguose žaidimuose. Tai reiškia, kad jūsų eDPI viename žaidime gali nepatikti kitam žaidimui.

Pasirinkę jautrumo tipą, įveskite to konkretaus žaidimo žaidimo jautrumą ir pelės DPI. Po to skaičiuoklėje pamatysite paryškintą apskaičiuotą eDPI rezultatą.

Susijęs turinys