KD skaičiuoklė

Jūsų KD reitingas:
Jūsų KDA reitingas:

Apie šią KD skaičiuoklę

Ši skaičiuoklė leidžia apskaičiuoti ir sužinoti jūsų KD reitingą (nužudymų ir mirčių reitingą), bei KDA reitingą (nužudymų, mirčių ir asistų reitingą). Tiesiog įveskite duomenis iš žaidimo ir skaičiuoklė akimirksniu apskaičiuos bei parodys rezultatą

Kaip naudotis šia skaičiuokle

Norėdami naudoti skaičiuoklę, pirmiausia įveskite savo Kills (nužudymų) skaičių į pirmąjį langelį. Įvedę nužudymų skaičių, įveskite savo Deaths (mirčių) skaičių į sekantį langelį. Įvedus šias dvi reikšmes, sistema apskaičiuos jūsų KD (nužudymų ir mirčių) reitingą.

Jeigu norite paskaičiuoti KDA reitingą, kuris kartais aktualus komandiniuose žaidimuose, kiek žemiau į langelį įveskite Assists (asistų) skaičių.

Kas yra KD ir KDA?

Teikiant informaciją apie žaidėjų pasirodymą daugelyje šaudyklių žaidimų, naudojami terminai KD ir KDA. Šie akronimai leidžia greitai įvertinti žaidėjo efektyvumą eliminuojant priešininkus ir prisidedant prie pergalės.

  • KD (Kill-Death Ratio) - lietuviškai žymimas kaip nužudymų ir mirčių santykis. KD apskaičiuojamas padalijus viso žaidimo metu pasiektų nužudymų skaičių iš mirčių skaičiaus. Kuo didesnis KD, tuo geresnis žaidėjo pasirodymas (yra laikoma) eliminuojant priešus. Pavyzdžiui, 3.0 KD reiškia, kad žaidėjas vidutiniškai eliminuoja 3 priešininkus kas kartą mirdamas.
  • KDA (Kill-Death-Assist Ratio) - lietuviškai žymimas kaip nužudymų, mirčių ir asistų santykis. KDA apskaičiuojamas prie KD pridedant asistų, kurie yra veiksmai, padėti komandos draugams eliminuoti priešininkus, skaičių, ir visą sumą padalinus iš mirčių skaičiaus. Assistas gali būti pavyzdžiui, sužeidus priešininką, taip palengvinant jo eliminavimą komandos draugui. KDA suteikia išsamesnį vaizdą apie žaidėjo bendrą indėlį į komandos sėkmę, nes atsižvelgiama ne tik į eliminuotus priešininkus, bet ir į pagalbą komandos draugams.

Susijęs turinys