Pelės kilimėliai

(41)
Filtruoti pagal
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis (mm)
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Storis (mm)
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
RGB apšvietimas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kaina, €
Logitech, Steelseries, Razer ir kt. žinomų prekės ženklų pelės kilimėliai žaidimams, darbui ir kasdienybei pigiau parduodami GGWP.lt internetinėje parduotuvėje. Tinkamai pasirinktas pelės kilimėlis padės išnaudoti pilną žaidimų pelės potencialą. Platus kilimėlių pelei pasirinkimas leis išsirinkti pačio tinkamiausio dydžio, storio, bei medžiagos, pagal kiekvieno poreikius.

Rodoma 1–16 iš 44

Pelių kilimėliai pigiai internetu

Jeigu jau turite žaidimų pelę, norint išnaudoti pilną jos potencialą, ne ką mažiau svarbu turėti aukštos kokybės, žaidimams pritaikytas pelės kilimėlis. Kadangi žaidžiant kiekvienas judesys turi būti svarbus ir preciziškas, kilimeliai pelei užtikrina, kad pelės judėjimas ir sukibimas bus tikslūs. 

Kadangi rinkoje yra daugybę žinomų prekės ženklų, kartais gali būti sunku išsirinkti kurie pelių kilimėliai bus tinkami būtent jums. Vertėtų atsižvelgti į keletą parametrų, kurie bus itin svarbūs, kad pelės judėjimas būtų sklandus, slydimas būtų švelnus, be jokių trikdžių. 

Žaidimų pelės kilimėlis ar paprastas pelės kilimėlis?

Tam, kad būtų lengviau nuspręsti, vertėtų palyginti – kuo skiriasi paprastas pelės kilimėliai ir žaidimų pelės kilimėliai. Pirmiausia svarbu paminėti, jog žaidimų pelės kilimėlis yra itin griežtai tikrinamas, siekiant užtikrinti lygų ir nuoseklų paviršių. Taip yra dėl to, nes žaidimų pelės kilimėliuose naudojamos specifinės paviršiaus medžiagos ir specialūs komponentai, užtikrinantys gerą slydimą, bei lygų paviršių. 

Gaming pelės kilimėlis pagerina pelės sekimą, ypatingai kai pastarasis yra naudojamas kartu su kokybišku jutiklių, aukštą jautrumą turinčia žaidimų pele (angl. High DPI). Jeigu žaidžiate pirmojo ar trečiojo asmens šaudykles (angl. FPS, TPS), tinkamai pasirinktas kilimelis pelei padės pasiekti geresnių rezultatų, o naudojimo metu skirtumą pajausite akimirksniu.

Kaip atrodys kilimėlis pelei?

Svarbu renkantis kilimėli pelei atsižvelgti į jos dydį. Nuo to priklausys, ar kilimėlis bus nedidelis, kvadrato formos, ar XXL dydžio, uždengiantis visą stalą. Nauji žaidimų pelės kilimėliai pasižymi išskirtiniais, unikaliais dizainais, su įvairiais raštais ar žaidimų elementais, kurie sužavi ne tik jaunuolius, stiliumi ir estetika besidominčius žmones, tačiau ir suaugusiuosius. Pelės kilimėlis nebūtinai turi būti spalvotas ar žaismingas – tokie prekių ženklai kaip Zowie, Logitech, Razer, Steelseries ir kt. populiarūs prekės ženklai, suteikia galimybę išsirinkti vienspalvius, standartinio dizaino kilimėlius.

GGWP.lt internetinėje parduotuvėje galite rasti įvairių dizainų, dydžių ir gamintojų kilimėlius, tokius kaip: šviečiantis pelės kilimėlis, dideli pelės kilimėliai, HyperX kilimėlis. Liks tik nuspręsti, kokio dydžio, dizaino kilimėlis kompiuterio pelei jums tinka labiausiai.

Kiek kainuoja žaidimų pelės kilimėliai?

Pelės kilimėliai ir jų kainos – gali svyruoti atsižvelgus į gamintoją. Žinomesnių prekės ženklų, tokių kaip Razer arba Steelseries pelės kilimėlis gali kainuoti brangiau. Vis dėlto, jų siūloma kokybė ir aukšti reikalavimai, bei dizainas – nepriekaištingi. Tačiau jeigu nenorite išlaidauti, rinkoje galite rasti ir mažiau žinomų prekės ženklų, kurių kaina bus net kelis kartus mažesnė. Iš esmės, gaming pelės kilimėlio kaina GGWP.lt prasideda nuo 20 EUR. Be abejo, laikui bėgant, kainos gali kisti, dėl rinkoje atsirandančių naujų prekės ženklų, modelių.

Pelės kilimėliai pigiau

Ieškoti žaidimų pelės kilimėlių pigiau? Aptarti, bei dar daugelis kitų kilimėlių pigiai parduodamos GGWP.lt internetinėje parduotuvėje – maloniai kviečiame susipažinti su gausiu prekių asortimentu, o jeigu nerandate sau tinkamiausios prekės – be dvėjonių kreiptis į mūsų komandą, kuri padės surasti priimtiniausią sprendimą. Čia pateikiami pelės kilimėliai padės užtikrinti geriausią kontrolę žaidimo metu, bei puikią sasąją su žaidimu pele. 

Patogu ir tai, kad nereikės ieškoti specialios parduotuvės savo mieste, kurioje galite įsigyti pelės kilimėlį, kadangi visas prekes galima įsigyti niekur neišėjus iš namų. Pelės kilimėliai internetu – vienas paprasčiausių ir greičiausių būdų užtikrinti kiekvieno paspaudimo taiklumą. 

Jeigu nusprendėte, kad laikas pasikeisti pelės kilimėlį žaidimams, arba įsigyti naują – darykite tai internetu. Tai, be abejonių, pats protingiausias ir greičiausias būdas įsigyti norimą prekę, priedą. Nesvarbu, ar pelės kilimėlis reikalingas jums, ar norite padovanoti jį savo artimajam, draugui, kuris mėgsta kompiuterinius žaidimus, galite neabejoti, jog sprendimas bus protingas. 

Primename, jog įsigijus pelės kilimėlius iš GGWP.lt el. parduotuvės ir užsakius pristatymą į namus ar į paštomatą, greitu metu sulauksite savo pirkinio nurodytu adresu. Pelės kilimėliai Lietuvoje dabar itin prieinamomis kainomis.