Žaidimų ausinės

(59)
Filtruoti pagal
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Jutiklis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Mygtukų skaičius
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kaina, €
Žaidimų ausinės: belaidės ir laidinės, įstatomos į ausis arba apgaubiančios visą ausį gera kaina siūlomos GGWP.lt internetinėje parduotuvėje. Platus ausinių žaidimams pasirinkimas. Su žaidimų ausinėmis mums tenka praleisti didžiąja dalį laiko, kuomet žaidžiame kompiuterinius žaidimus, todėl ypatingai svarbu, kad šis priedas būtų kiek įmanoma patogesnis. Dabar prekyboje galima rasti itin kokybiškų, komfortiškų ausinių žaidimams, pagamintų iš specialių medžiagų, nevarginančių ausų ir klausos, kurias galite pritaikyti žaidžiant žaidimus, ar klausantis muzikos. Šios ausinės žaidimams ar muzikai nustebins savo dizainu ir spalvomis - jei pageidausite, ausinės taps dar vienu priedu, prisidedančiu prie bendro žaidimų vietos akcentu. Siūlome jums itin platų skirtingų prekės ženklų, dydžių ir dizainų ausinių pasirinkimą. Patikusias žaidimų ausines labai patogiai ir greitai galite užsisakyti internetu - o mes pristatysime jas į jūsų pageidaujama vietą.

Rodoma 1–16 iš 59

Ausinės žaidimams internetu

Ausinės – tai ne tik prietaisas, skirtas klausytis muzikos ar tinklalaidžių. Ausinės žaidimams yra itin svarbus priedas, padedantis išgirsti kokybiškesnį garsą, tiksliau suprasti oponento poziciją. Taip pat, žaidimų ausinės gali būti naudojamos muzikai ar tinklalaidėms klausytis, pabėgti nuo rutinos, išlaisvinti fantaziją ir atsipalaiduoti. Šiuolaikinės ausinės žaidimams gali būti unikalaus dizaino, gali tapti tiek įvaizdžio, tiek jūsų žaidimo vietos dalis, pagerinanti estetinį vaizdą. 

Kadangi šiuolaikiniai žaidimai gali turėti itin įtraukiančią istoriją, primenančią kokybišką kino filmą, itin svarbu turėti kokybišką žaidimų įrangą. Kokybiškos ausinės žaidimams leis patirti geresnius pojūčius, žaidžiant žaidimus su istorija, arba duos jums žymų pranašumą, jeigu žaidžiate prieš kitus žaidėjus.

Kokį ausinių gamintoją rinktis?

Razer Blackshark V2, Logitech G Pro, Steelseries Arctis Pro Wireless – tai tik keletas populiariausių šios prekės variantų, todėl pirmą kartą renkantis žaidimo ausines, gali būti itin sunku priimti teisingą sprendimą, kuris pateisintu jūsų poreikius. Kaip bebūtų, jeigu pagrindinį dėmesį skiriate gamintojui, prekės ženklui – tikrai nesuklysite. Nors kiekvieno gamintojo ausinių specifikacijos gali skirtis, atkreipus dėmesį į prekės ženklą, tampa aišku, ko galima iš jo tikėtis.

Paprastai, rinkoje galima pamatyti, jog tarpusavyje konkuruoja Razer, Logitech ir Steelseries ausinės, kurios iš esmės yra pritaikytos skirtingiems žaidėjų poreikiams. Razer gaminamos žaidimų ausinės suteikia puikią programinę įrangą, unikalų, žalios spalvos dizainą. Visgi, jei kalbėsime apie esportą, profesionalius žaidėjus, galite atkreipti dėmesį, kad didžioji dalis sportininkų renkasi Logitech gaming ausines. Tad dažnai prekės ženklo pasirinkimas gali priklausyti nuo jūsų asmeninių poreikių ir prioritetų.

Be to, Logitech ir Razer žaidimų ausinės nėra vieninteliai galimi variantai – didelio žaidėjų dėmesio sulaukia ir Steelseries gaming ausinės. Nors kai kuriomis savo funkcijomis jos negali konkuruoti su naujausiais anksčiau minėtais gamintojų modeliais, daugelį sužavi itin žema kaina ir puikus dizainas.

Kitos svarbios žaidimų ausinių specifikacijos

Nusprendus atsinaujinti ar įsigyti naujas žaidimų ausines norisi, jog papildomai nereikėtų rūpintis kokybe ar patogumu – tik tokiu atveju galėsite pilnai pasinerti į žaidimo pasaulį ir atsipalaiduoti arba susikaupti. Belaidės žaidimų ausinės užtikrina patogumą ir paprastumą – nereikalingas jų prijungimas laidu, užtenka tik susisieti jas su kompiuteriu ir jau galite pradėti jomis naudotis. Renkantis belaides žaidimų ausines, svarbu atkreipti dėmesį į pastarųjų veikimo laiką, pilnai įkrovus, krovimo jungties tipą – kaip pvz.: Logitech G Pro ausines galėsite naudoti iki 20-ies valandų vienu įkrovimo, o įkrauti galėsite su universaliu USB-C laidu. Kokybiškas garsas leis įsijausti į žaidimą, išgirsti oponentus pirmam, tad žaidimų ausinės yra puikus pirkinys tiek sau, tiek perkant dovanų.

Aspektų, kuriuos reikėtų apsvarstyti yra daugybe, tačiau itin svarbu atkreipti dėmesį į garso izoliaciją. Ausinių žaidimams garso izoliacija gali įtakoti garso kokybę. Prasta garso izoliacija gali iškraipyti galutinį garsą, ko pasekoje, jūsų girdimi garsai gali skirtis nuo realybės. Išsirinkę gaming ausines su odinėmis pagalvėlėmis, būsite ramūs, kad garsas yra izoliuojamas ir neprarandamas. Verta paminėti, jog pagalvėlių medžiaga gali įtakoti ir ausinių patogumą. Kadangi ausinės žaidimuose dažnai naudojamos daugelį valandų, pagalvėlės užtikrina, kad ausys nepavargs, žaidimo patirtis bus maloni ir komfortiška.

Žaidimų ausinės pigiau

Ieškote, kur belaidės žaidimų ausinės pigiau? Šios ir kitos ausinės žaidimams pigiai parduodamos GGWP.lt internetinėje parduotuvėje – kviečiame peržiūrėti ir susipažinti su itin gausiu mūsų prekių žaidėjams asortimentu, kuriame kiekvienas greitai suras sau tinkamiausią sprendimą. Mūsų elektroninėje parduotuvėje siūlomos žaidimo ausinės, kurios padės, kad žaidimo metu jus lydėtų tik geriausios emocijos ir didžiausia sėkme.

Ne ką mažiau patogu ir tai, jog visas asortimente esančias prekes galima įsigyti niekur neišėjus iš namų – neturite ieškoti artimiausios žaidimų priedų parduotuvės. Ausines su mikrofonu, 7.1 ausines, bevieles žaidimų ausines rasite vienoje vietoje. Žaidimų ausinės internetu tai vienas greičiausių, patogiausių ir paprasčiausių būdų išsirinkti ir pirkti. 

Nesvarbu, ar ausines žaidimams perkate sau, ar dovanų – atlikite tai internetu. Išsirinkite tinkamiausią modelį, o mes užtikrinsime, kad prekė pasieks jūsų nurodytą adresą jau greitu metu. Pristatysime prekes saugiai ir greitai jums patogiu būdu – į namus, ofisą, biurą, ar į paštomatą.