Žaidimų klaviatūros

(37)
Filtruoti pagal
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Dydis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Switch
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Prijungimo būdas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kaina, €
Žaidimų klaviatūros: mechaninės, membraninės, su programuojamais mygtukais, makro ir kitos, pigiai parduodamos GGWP.lt internetinėje parduotuvėje. Lengva išsirinkti, greitas užsakymas ir dar greitesnis pristatymas nurodytu adresu, į paštomatą. Šios klaviatūros leidžia išnaudoti visą jų potencialą žaidžiant kompiuterinius žaidimus, rašant ilgus tekstus. Priklausomai nuo tipo, klaviatūros gali būti mechaninės, membraninės, laidinės, belaidės, jos gali suteikti patogumo dažnai keičiant darbo vietą, transportuojant įrangą į LAN renginius. Logitech, Razer, SteelSeries, Royal Kludge, Anne Pro ir kiti žymiausi gamintojai bei prekių ženklai aprūpino šias žaidimų klaviatūras papildomais privalumais, kurie užtikrins geriausius rezultatus žaidimo metu.

Rodoma 1–16 iš 42

Mechaninės klaviatūros pigiai internetu

Jeigu jau turite žaidimų kompiuterį, norint išnaudoti pilną jo potencialą, ne ką mažiau svarbu turėti aukštos kokybės, žaidimams pritaikytus priedus, kaip mechaninė klaviatūra. Tai yra itin naudingas kompiuterio priedas, leidžiantis palengvinti žaidimą, bendrą kompiuterio panaudojimą. Tik naudodami žaidimų klaviatūras galėsite suprogramuoti tam tikrus klavišus pagal savo poreikius, žaidimo parametrus ar tiesiog norėdami sutaupyti laiko, automatizuodami, supaprastindami tam tikrus procesus.

Klaviatūrų tipai

Tam, kad būtų lengviau nuspręsti, kokia žaidimų klaviatūra bus tinkamiausia, pirmiausia turėtumėte susipažinti su skirtingais klaviatūrų tipais – pagal tai bus galima lengviau nuspręsti apie jų funkcionalumą ir galimybes jas pritaikyti. Standartinė, membraninė klaviatūra, rinkoje yra matoma jau daugelį metų – tai iš trijų sluoksnių (membranų) sudaryta klaviatūra, iš kurių kiekvienas yra atsakingas už skirtingus procesus. Šių klaviatūrų paspaudimo mechanizmas yra „prislėgtas prie klavišo“, tačiau nėra atskira detalė. Tai universali klaviatūra, dėl savo struktūros veikianti tyliai, įprastai – lengvesnė, bei pigesnė. Vis gi, vertinant panaudojimo galimybes, šių klaviatūrų paspaudimas turi būti „pilnas“, todėl pusiau spustelėtas klavišas neužregistruos paspaudimo. 

Dar vienas, pastaruoju metu itin populiarus tipas – mechaninės klaviatūros. Jas galima išskirstyti į dar kelias rūšis: belaidės klaviatūros ir laidinės klaviatūros. Visiškai priešingai nei membraninė klaviatūra, kiekvienas mechaninės klaviatūros klavišas yra sudarytas kaip atskira detalė, sudaryta iš skirtingų dalių. Spustelėjus klavišą, iš jungiklio (angl. switch) į klaviatūros procesorių yra išsiunčiamas signalas ir netrūkus paspaudimas perduodamas į kompiuterį. Priešingai nei membraninės klaviatūros, pastarosioms paspaudimui nebūtinas pilnas klavišo įspaudimas. To pasekoje, klaviatūra tampa žymiai efektyvesnė, rašymo greitis gali padidėti dvigubai ar net daugiau. Svarbu paminėti, jog vienas svarbiausių privalumų – keičiami klavišai. Viską apibendrinus, mechaninės žaidimų klaviatūros yra nepalyginamai patvaresnės, ilgaamžiškesnės.

Pagrindiniai žaidimų klaviatūros parametrai

Svarbu renkantis gaming klaviatūrą atsižvelgti į jos specifikacijas, todėl pirkdami klaviatūrą žaidimams atsižvelkite į tam tikrus parametrus. Kaip jau minėjome ankščiau, svarbu pasirinkti tinkamą klaviatūros tipą – membraninės klaviatūros puikiai pasitarnaus dirbant ofise, biure ar kelionėse, norint sutaupyti. Mechaninės klaviatūros tiks, jei ieškote geriausios gaming klaviatūros, planuojate programuoti, planuojate daug rašyti. Jeigu vertinate ramybę, atsižvelkite į klaviatūros triukšmo lygį. Jeigu klaviatūros triukšmas jums trukdo, rinkitės klaviatūras su mažesniu triukšmo lygiu, pvz.: Cherry MX Silent klavišai (angl. switches).

Taip pat reikėtu atsižvelgti į žaidimų klaviatūros apšvietimą. Jeigu mėgstate žaismingas spalvas, ar norite pritaikyti klaviatūrą prie bendro estetinio ofiso, žaidimo vietos vaizdo, ieškokite klaviatūros su apšvietimu. RGB klaviatūros leidžia pasirinkti spalvas, šviesumą, bei įvairias programas, susijusias su apšvietimu. Kai kurios klaviatūros, pvz.: Razer klaviatūra, gali būti susietos su žaidimu, bei atvaizduoti tam tikrus elementus klaviatūros spalvose (pvz.: jeigu gyvybių lygis žemas, klaviatūra gali šviesti raudona spalva).

Geriausios klaviatūros: į ką dar reikėtų atsižvelgti?

Turėtumėte atkreipti dėmesį, jog klaviatūros gali pasiūlyti skirtingus funkcionalumus ir galimybes – daugiau informacijos apie tai galite rasti prekių aprašymuose. Pavyzdžiui, kai kurios klaviatūros gali turėti skirtingus išdėstymus, dydžius. Klaviatūros išdėstymas ir dydis turi didelę įtaką – jeigu jums reikalinga dešiniosios pusės skaičių klaviatūra (angl. Numpad), 80% klaviatūra ar mažesnė, gali būti netinkama – šio ir mažesnio dydžio klaviatūros yra be skaičių bloko (angl. Tenkeyless).

Vis gi, jeigu ieškote mažo dydžio, kompaktiškos ir lengvai transportuojamos belaidės klaviatūros, 60% ar pnš. dydžio klaviatūros jums puikiai tiks. Kaip pvz.: RK61 klaviatūra, turinti 60% išdėstymą, yra itin mažo dydžio, kompaktiška, tačiau neturi minėto skaičių bloko dešinėje. 

Tiesa, turime įspėti, jog kai kurios klaviatūros gali būti susiejamos bevieliu būdu naudojant Bluetooth® technologiją, kai tuo tarpu dalis klaviatūrų gali būti susiejamos tik naudojant komplekte esantį USB raktą (angl. USB dongle). Jeigu planuojate klaviatūrą naudoti įrenginiuose, kuriuose nėra USB jungties, atsižvelkite į tai, ir rinkitės klaviatūras, kurios gali būti susietos naudojant Bluetooth® sąsają.

Mechaninės klaviatūros pigiau

Ieškantiems, kur žaidimų klaviatūros parduodamos žema kaina, verta rinktis GGWP.lt internetinę parduotuvę. Čia galite rasti dažnai vykstančias akcijas, nuolaidas bei išpardavimus: jų metu jūs galėsite apsipirkti už mažesnę kainą. Ne ką mažiau svarbu, kad už prekes galėsite atsiskaityti bet kokiu jums patogiu būdu – mokėjimo kortele, pavedimu ar pristačius prekes. 

Jums nereikia eikvoti savo brangaus laiko, kadangi mechaninės klaviatūros yra parduodamos internetu. Išsirinkite ir nuspręskite, kuri klaviatūra labiausiai atitiks jūsų poreikius, o mes užtikrinsime, kad prekė kiek įmanoma greičiau pasiektu jūsų nurodytą adresą. 

Mūsų asortimente yra Logitech, SteelSeries, Royal Kludge, Anne Pro, Corsair, Keychron, Glorious, Razer klaviatūros bei kiti žymūs prekės ženklai.