Žaidimų kompiuteriai

(3)
Filtruoti pagal
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Procesorius
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Vaizdo plokštė
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Operacinė atmintis
Kaina, €
Žaidimų kompiuteriai yra puikus būdas atverti duris į virtualaus žaidimų pasaulio nuotykius. Tai prietaisas, turintis galingas technologijas, kurios sujungia jūsų aistras ir jūsų poreikius į vieną įrenginį. Šie kompiuteriai yra sukurti ne tik darbui, bet ir malonumui, leidžiantys jums leisti valandas žaidžiant ir tyrinėjant neįtikėtinus virtualios tikrovės pasaulius, ar varžantis su priešininkais. Mūsų asortimente yra įvairių žaidimų kompiuterių variantų, atitinkančių skirtingus našumo ir techninius poreikius, leidžiančius žaisti tiek nuotykių žaidimus, tiek orientuotus į profesionalus. Tai yra įrankiai, kurie pritaikyti ne tik žaidimams, bet ir mokslui, darbui, ir netgi kūrybinei veiklai. Tai būdas pajusti galingą technologijų įtaką jūsų gyvenimui ir įgyvendinti savo aistras, visiškai panardinti save į skaitmeninį pasaulį, kuris niekada neapsibosta. Tai ne tik kompiuteriai, tai jūsų bilietas į virtualių nuotykių pasaulį!

Žaidimų kompiuteriai internetu

Kompiuteriniai žaidimai – tai ne tik smagi pramoga ir laisvalaikio praleidimo būdas. Žaidimai kompiuteriu gali tapti puiki mokymosi priemonė, leidžianti patobulinti anglų ar kt. kalbos žinias, bet ir lavinantys kitus gebėjimus. Strateginiai, loginio mąstymo žaidimai, padedantys visokeriopai mokytis ir tobulėti asmeniškai – tai puikus ir produktyvus būdas išmokti kažko naujo, ar patobulinti esamas žinias. Ne ką mažiau svarbu paminėti, jog žaidimai padeda atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, pamiršti slegiančias bėdas ir rūpesčius ir gali padėti maloniai atsipalaiduoti.  

Vis gi, pasinėrimui į nuotykius ir kokybiškam žaidimui, svarbu apsirūpinti šiuolaikiškomis technologijomis – stacionarūs kompiuteriai žaidimams. Apie stacionarius kompiuterius daugiau ar mažiau teko girdėti visiem, tačiau ar teko naudoti proga išsiaiškinti kas tie galingi kompiuteriai žaidimams? Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog žaidimai kompiuteriams yra tik vaikiškas užsiėmimas, suaugusieji ne ką rėčiau įsitraukia į šią veiklą ir užsiėmimą – juk kartais visiems norisi atsipalaiduoti, ar priešingai – pasivaržyti. Kelių žaidėjų virtualios kovos arenos (angl. MOBA), pirmojo ar trečiojo asmens šaudyklės – tai puikūs būdai išsikrauti ir pasivaržyti. Vakarais mėgstate atsipalaiduoti ar pažiūrėti filmą? Puikią istoriją turintys, dažnais atvejais gero kino filmo scenarijų primenantys, žaidimai gali pakeisti filmą ar serialą. Žaidimų kompiuteris – tai puiki alternatyva, kuri leis pabėgti iš realaus pasaulio ir pasinerti į virtualųjį. 

Šie įrenginiai, kaip bebūtų, populiarūs ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje – kompiuterinių žaidimų ir elektroninio sporto turnyrai, kurių priziniai fondai gali viršyti net fizinio sporto priziniu fondus, pritraukia vis daugiau norinčių užsiimti šia veikla. Štai pavyzdys – 2020-ųjų metų kompiuterinio žaidimo „Dota 2“ pasaulio čempionato prizinis fondas toliau muša rekordus

Pagrindinis šių įrenginių konkurentas – žaidimų konsolės, kurios savo populiarumo sulaukia dėl ypač mažų kainų. Tačiau kaip bebūtų, norintiems daugiau funkcionalumo, geresnio suderinamumo ir žymiai didesnio žaidimų pasirinkimo – žaidimų kompiuteriai puikus variantas, norintiems universalaus įrenginio. 

Kokį žaidimų kompiuterį rinktis?

MSI, Lenovo žaidimų kompiuteriai – tai tik keletas iš populiariausių žaidimų kompiuterių gamintojų, kurie savo produktų linijoje skiria dėmesio ir žaidėjams. Kaip bebūtų, minėti kompiuteriai nėra stacionarūs – tai nešiojami žaidimų kompiuteriai. Dažnai kyla klausimas, kokį žaidimų kompiuterį rinktis: nešiojamą ar stacionarų? Dažnai galima matyti ginčus šia tema, tad atsakysime – viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir prioritetų. Jeigu naudosite prietaisą tik namuose, nematote poreikio jį transportuoti į ofisą, biurą ar universitetą – būtų protinga rinktis stacionarų kompiuterį žaidimams. Išsirinkę stacionarų kompiuterį, sutaupysite ne tik nemažą sumą pinigų, bet ir turėsite aukštesnius parametrus, o svarbiausia – ateityje galėsite keisti kompiuterio dalis.

Staliniai žaidimų kompiuteriai gali būti lengvai ardomi, jų dalys yra nesunkiai pakeičiamos, todėl patyrusių žaidėjų tarpe, pastarasis variantas yra priimtinesnis ir racionalesnis. Ne ką mažiau svarbu paminėti, kad sugedusių dalių pakeitimas taip pat yra žymiai paprastesnis, dažnu atveju nereikalauja specialistų pagalbos.

Nešiojami žaidimų kompiuteriai, kaip MSI ar Lenovo, gali būti puikus pasirinkimas, norint praktiškumo, galimybės juo naudotis įvairiose vietose, nebūtinai namuose. Taip pat, svarbu paminėti, jog nešiojamo kompiuterio elektros sąnaudos bus žymiau mažesnės, todėl tai taip pat gali būti argumentas, norint sutaupyti.

Kas svarbu, renkantis kompiuterius žaidimams?

Nusprendus įsigyti kompiuterį norisi, kad jis veiktu taip, kaip mes įsivaizdavom, kad papildomai nereikėtų rūpintis žaidime perteikiama kokybe, kadrų skaičiumi (angl. FPS) – tik tokiu atveju, šis laisvalaikio praleidimo būdas galės būti iš tiesų malonus, leisiantis pasinerti į kitą pasaulį. Kompiuteriai žaidimams turi daugelį sudedamųjų dalių, komponentų, tačiau svarbiausi yra keli, kurie įtakos, kokį kokybišką vaizdą matysite, kiek kadrų per sekundę (angl. FPS) bus perduota į monitorių. Vaizdo plokštė ir procesorius, yra vieni pagrindiniu komponentų, lemiančių anksčiau minėtus aspektus. Žinoma, apart jų, kompiuteriuose yra daugybe kitų dalių, be kurių pastarosios neveiktų. Vis gi, vaizdo plokštė bei procesorius, gali nulemti žaidimo veikimo greitį, objektų, šešėlių ir kt. kokybę

Svarbu paminėti, jog žaidimų reikalavimai yra skirtingi, taip pat gali skirtis ir resursų sunaudojimas, pvz.:, Valorant kompiuterinis žaidimas reikalaus stipresnio procesoriaus (angl. CPU), nei vaizdo plokštės (angl. GPU). Atsižvelgiant į tai, galima suprasti, jog renkantis žaidimų kompiuterį, galite apsvarstyti, kokius kompiuterinius žaidimus planuojate žaisti ir pagal tai rinktis kompiuterio komponentus. 

Aspektų, kuriuos vertėtų apsvarstyti yra kur kas daugiau, tad ieškantiems gero kompiuterio žaidimams, kitų klientų atsiliepimai, apžvalgos ir papildoma informacija padės išsirinkti ir greičiau apsispręsti. Rinkdamiesi naują žaidimų kompiuterį, apsvarstykite finansines galimybes – geriausi žaidimų kompiuteriai gali kainuoti ir ne vieną tūkstantį, todėl svarbu apsvarstyti, ar toks variantas atitinka finansinius lūkesčius. Tie, kas mėgsta pataupyti ir planuoja savo išlaidas, ar tiesiog mėgsta sutaupyti, dažniausiai laukia nuolaidų ar specialių pasiūlymų. Žaidimų kompiuteriai akcija – šie trys žodžiai visuomet pritraukia pastarųjų dėmesį, o už jų slepiasi ir puikūs pasiūlymai bei akcijos.

Kompiuteriai žaidimams pigiau

Ieškantiems žaidimų kompiuterių internetu pigiau, kviečiame iš arčiau peržvelgti mūsų elektroninės parduotuvės asortimentą. Stacionarūs kompiuteriai žaidimams GGWP.lt internetinėje parduotuvėje maloniai nustebins kiekvieną žaidėją ir žaidimų entuziastą. Plati pasirinkimo įvairovė ir prieinamos kainos – dažnai rasite ypatingų pasiūlymų, kurie padės sutaupyti kiekvienam. Siūlome atkreipti dėmesį į pasiūlymus, akcijas ir išpardavimus: jų metu, galite sutaupyti ne mažą sumą pinigų.

Apsipirkimas el. parduotuvėje yra sklandus ir greitas, o visas užsakytas prekes itin greitai pristatome į namus, biurą ar paštomatą. Užsakymus galime pristatyti į visus Lietuvos miestus, jūsų pasirinktu adresu. 

Mūsų asortimente rasite kompiuterius žaidimams, turinčius Intel, AMD, Nvidia, MSI ir kitų žymių prekės ženklų dalis.