Žaidimų pelės

(35)
Filtruoti pagal
Prekės ženklas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Atnaujinimo dažnis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Jautrumas
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Jutiklis
Rodyti daugiau Rodyti mažiau
Kaina, €
Žaidimų pelės: Logitech, Razer, SteelSeries, Glorious ir kiti žinomi prekės ženklai internetu, GGWP.lt internetinėje parduotuvėje siūlomi gera kaina. Žaidimų pelė yra vienas svarbiausių įrankių žaidžiant kompiuterinius žaidimus - tik gera žaidimų pelė padės užtikrinti, kad kiekvienas šūvis ar paspaudimas bus užregistruotas tinkamai. Kompiuterinės pelės, tinkamos tiek stacionariems kompiuteriams, tiek nešiojamiems kompiuteriams, gali būti prijungiamos tiek belaidžiu, tiek laidiniu būdu. Gausus žaidimų pelyčių pasirinkimas leidžia rinktis iš gausaus pasirinkimo pagal kiekvieno norus: Razer pelytės, žinomos dėl savo aukštos kokybės, Logitech pelės, naudojamos profesionalų - mūsų asortimente jūsų laukia populiarių gamintojų originalios žaidimų pelės pigiau, tad jeigu planuojate pakelti savo žaidimo lygį - dabar puiki proga tai padaryti!

Rodoma 1–16 iš 29

Žaidimų pelytės pigiau

Žaidimų pelės – tai ko gero svarbiausias kompiuterio priedas, skirtas valdyti kursorių ekrane, žaidime. Įdomu tai, kad žaidžiant kompiuterinius žaidimus, ne visos žaidimų pelytės yra tinkamos. Dar daugiau – žaidimų pelės užtikrina geresnį ryšio perdavimą, turi specialų ergonominį dizainą, kuris leidžia žaisti žaidimus ilgiau, bei turi daugybę kitų funkcijų, pvz.: programuojamus mygtukus, apšvietimą, kuris gali būti pritaikytas prie programų, kompiuterinių žaidimų. Štai Razer žaidimų pelės turi specialią programinę įrangą, kurios dėka, galite išsaugoti skirtingus profilius skirtingiems žaidimams, reguliuoti RGB apšvietimą, programuoti mygtukus, makro funkcijas.

Pasak „Natus Vincere“ ekipos snaiperio, vieno geriausių pasaulyje Counter-Strike žaidėjų, s1mple, žaidime tavo taiklumas tampa tavo ginklu. Pagal tai galima spręsti, jog geriausia žaidimų pelė industrijoje gali padėti siekiant aukštesnių pasiekimų esporte ar tiesiog žaidžiant mėgėjiškai.

Kompiuterio pelės: belaidė ar laidinė?

Žaidimų pelė, kaip ir kiti kompiuterio priedai, turėtų būti renkama atidžiai, atsižvelgiant į specifikacijas, dydį bei kitus parametrus. Vienas svarbesnių aspektų, renkantis žaidimų pelę – jos prijungimas prie kompiuterio. Žinoma, iš anksčiau esame įpratę, jog laidinės pelės geriau perduoda ryšį, jos nereikia įkrauti, tačiau neskubėkite atmesti belaidės pelės kaip varianto. Bėgant laikui, tobulėjant technologijoms, belaidės pelės žaidimams tapo populiaresnės už laidines. Pavyzdžiui, Logitech belaidė pelė, dominuojantį profesionalų rinkoje, užtikrina patį geriausią ryšio perdavimą, ilgą baterijos veikimo laiką, švelnų pelės slydimą per pelės kilimėlį. 

Bevielės pelės puikus pasirinkimas visiems žaidėjams, kurie yra susidūrę su pelės laido strigimu – kadangi belaidė pelė neturi laido, nėra kam strigti. Nereikalingas laido pravedimas iki kompiuterio USB jungties, tad ant stalo sutaupoma vietos, nereikalingas „mouse bungee“, apsaugantis laidą nuo strigimo, pagražinamas bendras žaidimo vietos estetinis vaizdas.

Neišsigąskite – jeigu vis dėl to labiau pasitikite laidine pele, ar įtempto žaidimo metu išsikrauna bevielės pelės baterija, didžioji dalis belaidžių žaidimo pelių gali būti naudojamos kaip laidinės pelės, gali būti naudojamos krovimo metu.

Platus žaidimų pelių pasirinkimas

Kiekvienas žaidimas gali turėti skirtingus reikalavimus pelėms. Kai kurie žaidimai reikalauja greito ir preciziško judesio, o kiti gali priklausyti nuo daugiau mygtukų ir funkcijų. Todėl svarbu pasirinkti žaidimų pelę, kuri atitinka jūsų žaidimo poreikius. Jeigu planuojate žaisti strateginius kompiuterinius žaidimus – galbūt reikėtų pasvarstyti apie pelę su programuojamais mygtukais, kita vertus jeigu esate šaudyklių, „FPS“ arba „TPS“ žaidimo stilių mėgėjas, dažnas žaidėjas renkasi lengvą žaidimų pelę, neturinčią daug programuojamų mygtukų, tačiau savo forma patogių, nevarginančių ilgomis žaidimo sesijomis.

Dar labiau svarbu atsižvelgti į pelės žaidimams dydį, kuri gali būti specialiai pritaikyti įvairių rankų dydžiams. Ar pelės dydis yra tinkamas pagal jūsų rankos dydį, galite išsiaiškinti mūsų sukurtame straipsnyje „Kokio dydžio žaidimų pelę pasirinkti?„. Netinkamo dydžio pelė gali būti nepatogi, per sunki, jos forma gali būti nepritaikyta jūsų delnui, ko pasekoje žaidimas nebus toks malonus, patirtis nebus teigiama. 

Svarbu paminėti, jog atsinaujinimas, visuomet atsiperka – tai suteikia motyvacijos, padeda surasti „savo pelę“, su kuria jaučiatės stipriausi, neįveikiami žaidime. Nesvarbu ar tai bus laidinė ar bevielė pelė, atsinaujinę, galėsite tobulėti toliau ir tapti dar geresni.

Pelės žaidimams geromis kainomis

Žaidimų pelės GGWP.lt internetinėje parduotuvėje parduodamos itin patrauklia kaina, todėl atsinaujinti ar išbandyti naują pelę žaidimams, dabar gali praktiškai kiekvienas. Čia žaidimų pelės pigiau parduodamos, o platus jų asortimentas leis kiekvienam, net ir pačiam išrankiausiam, atrasti tinkamiausią pelę. Mūsų parduotuvėje dažnai vyksta žaidimo pelių išpardavimas, o prekes galime pristatyti į namus, ofisą ar į paštomatą.

Nuolatos dirbantiems, studijuojantiems ar besimokinantiems, neturintiems itin daug laisvo laiko, nebūtina važiuoti į fizines parduotuves. Žaidimų pelės internetu (online) suteikia galimybę keliais mygtukų paspaudimais, per kelias minutes, pasirūpinti, kad jūsų trokštama pelė žaidimams pasiektu jūsų namus ar artimiausią paštomatą. Išsirinkite kokia kompiuterinė pelė jums tinkamiausia, o mes pasirūpinsime, kad jūsų pasirinktos prekės greitu metu būtų pristatytos jūsų nurodytu adresu. 

Nusprendusiems atsinaujinti ir išsirinkti naują pelę, teks gerokai apsvarstyti – kokį modelį verta rinktis, kadangi mūsų plačiame asortimente yra žaidimų pelės Logitech, Razer, BenQ, Asus, Corsair, SteelSeries, HyperX, Roccat, Glorious, Mars Gaming, Cooler Master, EndGame Gear, Dream Machines, Silentium PC Gear ir kitų žinomų prekės ženklų siūloma produkcija.