Pristatymas

• Prekes, kurių kortelės pažymėtos greitas pristatymasGREITAS PRISTATYMAS, turime sandėlyje – prekės įprastai pristatomos per 1-2 darbo dienas (gali priklausyti nuo pasirinkto pristatymo būdo).

• Visus užsakymus, atliktus darbo dienomis, iki 13:00, suruošiame ir įteikiame vežėjui tą pačią darbo dieną. Kitais atvėjais, siunta vežėjams įteikiama sekančią darbo dieną.

• Prekės, kurių šiuo metu neturime sandėlyje, įprastai pristatomos per prekės kortelėje nurodytą pristatymo terminą.

• Išsiuntus prekes, el. paštu pateiksime siuntos pristatymo, sekimo numerį, bei vežėjo internetinio puslapio nuorodą, kurioje galėsite patikrinti siuntinio kelią iki pristatymo.

• Prekių pristatymo kaina automatiškai apskaičiuojama įdėjus prekę į krepšelį.

Pristatymo būdai

Kurjerių tarnybomis

dpd logo

DPD kurjeriai

DPD Kurjerių tarnyba siūlo patogiausią ir greičiausią būdą gauti prekes tiesiai į namus arba į darbovietę. Mūsų kurjeriai susisieks su jumis telefonu prieš atvykdamiesi, ir jie pristatys siuntinį jums tiesiai iki durų.

venipak logo

Venipak kurjeriai

Venipak kurjerių tarnyba yra puikus pasirinkimas norint gauti prekes tiesiai į namus arba į darbovietę. Mūsų kurjeriai susisieks su jumis telefonu prieš atvykdamiesi, ir jie pristatys siuntinį jums tiesiai iki durų.

lietuvos pasto express pastomatu logo

LP Express kurjeriai

LP Express kurjerių tarnyba taip pat siūlo patogiausią ir greičiausią būdą gauti prekes tiesiai į namus arba į darbovietę. Mūsų kurjeriai susisieks su jumis telefonu prieš atvykdamiesi, ir jie pristatys siuntinį jums tiesiai iki durų.

Į paštomatą

dpd logo

DPD paštomatai

DPD paštomatai siūlo patogiausią ir greičiausią būdą gauti prekes. Jūsų siuntinys bus pristatytas į artimiausią DPD paštomatą, kurį galėsite lengvai pasiekti.

lietuvos pasto express pastomatu logo

LP Express paštomatai

LP Express paštomatai yra puikus būdas gauti prekes patogiai. Jūsų siuntinys bus pristatytas į artimiausią LP Express paštomatą, kurį galėsite lengvai pasiekti.

omniva logo

Omniva paštomatai

Omniva paštomatai taip pat siūlo greičiausią būdą gauti prekes. Jūsų siuntinys bus pristatytas į artimiausią Omniva paštomatą, kurį galėsite lengvai pasiekti.