RK61 Plus vs RK61 – kuom skiriasi, kurią rinktis?

RK61 Plus vs RK61
RK61 Plus vs RK61 mechaninės klaviatūros / Justin Tech Youtube nuotr.
RK61 Plus vs RK61 - tai dažniausiai ieškomi keturi žodžiai tarp žaidėjų, ieškančių biudžetinių, aukštos kokybės mechaninių klaviatūrų. Royal Kludge - žinomas prekės ženklas, gaminantis aukštos kokybės žaidimų klaviatūras, už prieinamą kainą. Ankščiau straipsnyje apie tai, kokios geriausios žaidimų klaviatūros 2024-aisiais metais apžvelgėme, jog RK61 Plus yra geriausia 60% dydžio klaviatūra.

Vos pasirodžius rinkoje, RK61 mechaninė klaviatūra tapo vienu populiariausiu modeliu, ieškantiems mažo dydžio, mini klaviatūros. 60% dydžio, kompaktiška, prijungiama laidiniu, Bluetooth arba 2.4 GHz būdu, gali būti naudojama su įvairiais įrenginiais. Kaip bebūtų - kiekviena klaviatūra turi savų privalumų, bei savų trūkumų.

Dėl savo žemos kainos, RK61 modelis susilaukdavo kritikos dėl, iš pirmo žvilgsnio, pigios surinkimo kokybės. Norintiems malonesnio rašymo, klavišų paspaudimo pojūčio, dažnas vartotojas turėdavo konfigūruoti klaviatūra, įdiegti porolono tarpinę, paminkštinimą.

Gamintojas išgirdo vartotojų nuogąstavimus, bei sukūrė atnaujintą klaviatūros modelį - RK61 Plus. Ankstesniame modelyje pasitaikiusios klaidos yra pašalintos, todėl ankščiau buvęs modelis dabar dar patrauklesnis.
Sąrašas sutrumpintai
  RK61 Plus nebereikia modifikuoti, kad būtų galima išgauti malonų rašymo garsą. Naujas korpuso, bei klavišų dangtelių dizainas suteikia estetiškumo.

  RK61 Plus vs RK61 - kokie skirtumai yra esminiai?

  Kodėl galite pasitikėti GGWP.lt komanda Mūsų ekspertų komanda, per ilgą laiką išbandė visus prekiaujamus produktus, kad galėtu suteikti tik pačią tiksliausią informaciją ir apžvalgas, palyginimus.

  Porolono tarpinė

  Tarp RK61 Plus vs RK61 klaviatūros yra keli esminiai skirtumai, kurių vienas pagrindinių - porolono modifikacija (angl. foam mod). Gamintojas jau gamindamas ir surinkdamas klaviatūrą, įmontavo kelių sluoksnių porolono tarpinę tarp korpuso bei plokštės. Porolono arba kitaip putų tarpinė užtikrina, kad mygtukų paspaudimo, rašymo patirtis būtų dar malonesnė. Kiekvieno klavišo paspaudimo garsas yra šiek tiek tylesnis, pagerinta akustika.

  Turintiems senąją Royal Kludge RK61 versiją teks šią modifikaciją atlikti patiems. Rinkoje galite rasti įvairių dydžių, įvairiems klaviatūros modeliams pritaikytų "foam mod", kuriuos galite įsidiegti į savo mechaninę klaviatūrą pagal žemiau nurodytą diagramą.  Vis gi nusprendusiems pasirinkti senąjį klaviatūros modelį, raginame atkreipti dėmesį - rinkdamiesi foam mod, atsižvelkite į tai, ar pastarasis yra pritaikytas būtent jūsų klaviatūrai. Net jeigu turite 60% klaviatūrą, kiekvienos mini klaviatūros išdėstymas gali šiek tiek skirtis, tad ir PCB foam mod gali skirtis.

  Neapsisprendžiate ar jums aktuali garsą slopinanti tarpinė? Kviečiame palyginti šiuos du vaizdo įrašus, kuriuose galėsite išgirsti skirtumą tarp RK61 vs RK61 Plus mechaninės klaviatūros.
  Play Video
  Play Video about rk61 balta

  Switchai

  RK61 Plus modelis įgauna naujus switchus. Galite rinktis tarp trijų spalvų: Sky Cyan, Viridian arba Pale Green. RK switchai gamykloje yra sutepami, todėl rašymo patirtis yra itin maloni. Sky Cyan switchai gali priminti Gateron Yellow switchus, turi panašią pasipriešinimo jėgą. Visi switchai yra 5-pin, todėl esant poreikiui, galėsite pasikeisti switchus į savo mėgiamus.
  Royal Kludge RK61 Plus switchai
  rk61 sky cyan kaina ir informacija | | GGWP.lt
  RK61 Plus Sky Cyan switch / SwitchAndClick nuotr.
  Switchų tipas: RK Mechaniniai switchai
  Pasirinkimai: Sky Cyan (Linear), Viridian (Linear) ir Pale Green (Tactile)
  Suveikimo atstumas (Actuation distance): 4 mm (±0.4 mm)
  Paspaudimo atstumas (Travel distance): 2 mm (±0.6 mm)
  Paspaudimo jėga (Actuation force): 60 g (apatinė jėga)
  Hot-swappable: Universalios 5-pin kišenėlės
  Klavišų gyvavimo trukmė: 50 mln. paspaudimų
  Royal Kludge RK61 switchai
  rk61 red switch kaina ir informacija | | GGWP.lt
  RK61 Red switch / TheGamingSetup nuotr.
  Switchų tipas: RK Mechaniniai switchai
  Pasirinkimai: Red (Linear), Blue (Clicky), Brown (Tactile)
  Suveikimo atstumas (Actuation distance): 4 mm
  Paspaudimo atstumas (Travel distance): 2 mm (±0.3 mm)
  Paspaudimo jėga (Actuation force): 40/55/60 g (apatinė jėga)
  Hot-swappable: Universalios 5-pin kišenėlės
  Klavišų gyvavimo trukmė: 50 mln. paspaudimų

  Dydis, svoris

  Kompaktiškas Royal Kludge RK61 Plus ir RK61 dydis leidžia sutaupyti vietos ant žaidimų stalo, tačiau ar yra pastebimų skirtumų tarp RK61 Plus vs RK61? Standartinė apatinė klaviatūros dalis yra universali, todėl didžioji dalis klavišų dangtelių, tikėtina, jog tiks tiek RK61, tiek RK61 Plus klaviatūroms. Nepaisant to, kad iš dydžio ir išdėstymo abi klaviatūros atrodo panašios, RK61 Plus yra šiek tiek sunkesnė. Didesnės talpos baterija ir garsą slopinantys porolono sluoksniai prideda jai šiek tiek svorio.
  Royal Kludge RK61 Plus specifikacijos
  rk61 plus dydis kaina ir informacija | | GGWP.lt
  RK61 Plus mechaninė klaviatūra / SwitchAndClick nuotr.
  Dydis: 60%
  Ilgis: 29.59 cm
  Plotis: 10.59 cm
  Storis: 3.99 cm
  Svoris: 0.60 kg
  Royal Kludge RK61 specifikacijos
  rk61 dydis kaina ir informacija | | GGWP.lt
  RK61 žaidimų klaviatūra / Neato4u nuotr.
  Dydis: 60%
  Ilgis: 28.96 cm
  Plotis: 10.16 cm
  Storis: 3.81 cm
  Svoris: 0.50 kg

  RK61 vs RK61 Plus - kurią rinktis, kuri geresnė?

  RK61 mechaninė klaviatūrą jau ilgą laiką rinkoje - šis modelis laiko ir vartotojų patikrintas, patikimas. Kad ir kaip bebūtų, RK61 Plus klaviatūra itin sparčiai populiarėja dėl geros kainos, smulkių, tačiau esminių pakeitimų nuo savo pirmtako.

  Būtų sunku vieningai nuspręsti, RK61 Plus vs RK61 - kuri klaviatūra yra geresnė, tačiau galime žvilgtelėti į kiekvieno iš jų privalumus, bei trūkumus, geriausius panaudojimo būdus:

  RK61 Plus privalumai, trūkumai

  Atnaujintas klaviatūros RK61 modelis, su keliais esminiais pakeitimais, kurie gali itin įtakoti naudojimosi patirtį. Prieinama kaina, patikimumas, lengvas modifikavimas, universalumas - tai tik keli privalumai, į kuriuos reiktu atkreipti dėmesį. Tai dažnai pasirenkamas modelis tarp FPS (angl. First person shooter) žanro žaidėjų. Mažas dydis, leidžiantis sutaupyti vietos ant stalo, pagerintas rašymo garsas, padidintos talpos baterija - tai itin svarbūs aspektai, verčiantys rinktis šią mechaninę klaviatūrą.

  Privalumai

  • Padidintos talpos baterija - lyginant su RK61, baterijos veikimo laikas ilgesnis
  • Foam mod - gamintojas integravo kelių sluoksnių porolono tarpinę, kuri slopina garsą
  • Dizainas - klavišų dangteliai estetiškesni, žaismingesni

  Trūkumai

  • Nepalaiko QMK
  • Svoris - klaviatūra nežymiai sunkesnė už pirmtaką RK61

  RK61 privalumai, trūkumai

  Senoji Royal Kludge 60% dydžio mechaninės klaviatūros versija. Tai rinką dominuojanti klaviatūra, kurią plačiai pasaulyje pamėgo žaidėjai, ieškantys biudžetinės, tačiau kokybiškos klaviatūros. Dėl mažo dydžio ir lengvo svorio, ją lengva transportuoti, naudoti žaidimams, programavimui ar kt. RGB apšvietimas, USB-C jungtis ir veikimas be laido - tai privalumai, kurie verčia rinktis šį RK gamintojo modelį.

  Privalumai

  • Kaina - aukštos kokybės klaviatūra už itin prieinamą kainą
  • Suderinamumas - palaikomas Bluetooth ryšys, belaidis 2.4 GHz ryšys arba USB-C
  • Dizainas - minimalistinis baltos arba juodos spalvos dizainas

  Trūkumai

  • Baterijos veikimo laikas - lyginant su RK61 Plus, baterijos veikimo laikas yra trumpesnis
  • Rašymo garsas - klaviatūra neturi porolono tarpinės, todėl mygtukų paspaudimai garsesni

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *