Slapukų politika

Tai GGWP.lt slapukų politika, pasiekiama iš www.ggwp.lt

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, ši svetainė naudoja slapukus, kurie yra maži failai, atsisiunčiami į jūsų kompiuterį, kad pagerintų jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kokią informaciją jie renka, kaip ją naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Taip pat pasidalinsime, kaip galite užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali sumažinti arba „sugadinti“ tam tikrus svetainių funkcionalumo elementus.

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių toliau nurodytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų nėra standartinių parinkčių, leidžiančių išjungti slapukus, visiškai neišjungus funkcijų ir funkcijų, kurias jie prideda prie šios svetainės. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jie jums reikalingi, ar ne, jei jie naudojami teikiant paslaugą, kurią naudojate.

Slapukų išjungimas

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami savo naršyklės nustatymus (žr. naršyklės žinyną, kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos šios ir daugelio kitų lankomų svetainių funkcionalumui. Išjungus slapukus paprastai taip pat bus išjungtos tam tikros šios svetainės funkcijos ir funkcijos. Todėl slapukų nerekomenduojama išjungti.

Mūsų nustatomi slapukai

Su paskyra susiję slapukai

Jei sukursite paskyrą pas mus, registravimosi procesui valdyti ir bendram administravimui naudosime slapukus. Šie slapukai paprastai ištrinami, kai atsijungiate, tačiau kai kuriais atvejais jie gali likti ir po to, kad atsijungus atsimintų jūsų svetainės nuostatas.

Su prisijungimu susiję slapukai

Kai esate prisijungę, naudojame slapukus, kad galėtume prisiminti šį faktą. Tai neleidžia jums prisijungti kiekvieną kartą, kai lankotės naujame puslapyje. Šie slapukai paprastai pašalinami arba išvalomi, kai atsijungiate, siekiant užtikrinti, kad prisijungę galėtumėte pasiekti tik apribotas funkcijas ir sritis.

Su naujienlaiškiais el. paštu susiję slapukai

Ši svetainė siūlo naujienlaiškių arba el. pašto prenumeratos paslaugas, o slapukai gali būti naudojami siekiant prisiminti, ar jau esate užsiregistravę ir ar rodyti tam tikrus pranešimus, kurie gali galioti tik užsiprenumeruojantiems / neprenumeruojantiems naudotojams.

Užsakymai, susiję su slapukų apdorojimu

Ši svetainė siūlo el. prekybos arba mokėjimo priemones, o kai kurie slapukai yra būtini, kad jūsų užsakymas būtų įsimenamas tarp puslapių, kad galėtume tinkamai jį apdoroti.

Su apklausomis susiję slapukai

Retkarčiais siūlome atlikti naudotojų apklausas ir klausimynus, kad gautume įdomių įžvalgų, naudingų įrankių arba tiksliau suprastume naudotojų bazę. Šiose apklausose gali būti naudojami slapukai, kad prisimintų, kas jau dalyvavo apklausoje, arba kad pakeitus puslapius būtų pateikti tikslūs rezultatai.

Su formomis susiję slapukai

Kai pateikiate duomenis naudodami formą, pvz., esančias kontaktų puslapiuose arba komentarų formose, gali būti nustatyti slapukai, kad prisimintų jūsų naudotojo informaciją būsimam susirašinėjimui.

Svetainės nuostatų slapukai

Siekdami suteikti jums puikią patirtį šioje svetainėje, siūlome funkciją, leidžiančią nustatyti, kaip ši svetainė veiktų, kai ją naudojate. Kad prisimintume jūsų nuostatas, turime nustatyti slapukus, kad ši informacija būtų iškviesta kiekvieną kartą, kai sąveikaujate su puslapiu, kuriam įtakos turi jūsų nuostatos.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame slapukus, kuriuos pateikia patikimos trečiosios šalys. Tolesnėje skiltyje išsamiai aprašoma, su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, kuri yra vienas iš labiausiai paplitusių ir patikimiausių analizės sprendimų žiniatinklyje, padedantis suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime pagerinti jūsų patirtį. Šie slapukai gali stebėti dalykus, pvz., kiek laiko praleidžiate svetainėje ir puslapius, kuriuose lankotės, kad galėtume toliau kurti patrauklų turinį.

Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus rasite oficialiame „Google Analytics“ puslapyje.

Retkarčiais išbandome naujas funkcijas ir subtiliai keičiame svetainės pateikimo būdą. Kai vis dar testuojame naujas funkcijas, šie slapukai gali būti naudojami siekiant užtikrinti, kad būdami svetainėje gautumėte nuolatinę patirtį, kartu užtikrinant, kad suprastume, kuriuos optimizavimus mūsų vartotojai vertina labiausiai.

Kai parduodame produktus, mums svarbu suprasti statistiką apie tai, kiek mūsų svetainės lankytojų iš tikrųjų perka, todėl šie slapukai stebi tokius duomenis. Tai jums svarbu, nes tai reiškia, kad galime tiksliai numatyti verslo prognozes, leidžiančias stebėti reklamos ir produktų išlaidas, kad užtikrintume geriausią įmanomą kainą.

„Google AdSense“ paslauga, kurią naudojame reklamavimui teikti, naudoja „DoubleClick“ slapuką, kad pateiktų tinkamesnius skelbimus žiniatinklyje ir apribotų tam tikro skelbimo parodymų skaičių.

Daugiau informacijos apie „Google AdSense“ rasite oficialiuose „Google AdSense“ privatumo DUK.

Šioje svetainėje taip pat naudojame socialinės žiniasklaidos mygtukus ir (arba) papildinius, kurie leidžia įvairiais būdais prisijungti prie savo socialinio tinklo. Kad jie veiktų šiose socialinės žiniasklaidos svetainėse, įskaitant: Facebook, Google, Steam, Discord, Twitch, mūsų svetainėje nustatys slapukus, kurie gali būti naudojami siekiant pagerinti jūsų profilį jų svetainėje arba prisidėti prie duomenų, kuriuos jie turi įvairiais tikslais, nurodytais atitinkamame privatumo dokumente. politika.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino jums dalykus ir, kaip buvo minėta anksčiau, jei nesate tikri, ar jums reikia, ar ne, paprastai saugiau palikti slapukus įjungtus, jei jie sąveikauja su viena iš jūsų naudojamų funkcijų. mūsų svetainėje.

Jei reikia daugiau bendros informacijos apie slapukus, skaitykite informacija apie slapukus.

Tačiau jei vis dar ieškote daugiau informacijos, galite susisiekti su mumis vienu iš pageidaujamų susisiekimo būdų: