Privatumo politika

Versija galioja nuo 2023-10-10

Ši privatumo politika aprašo, kaip MB „Geras Žaidimas“, el. paštas: [email protected] (toliau – „mes“ arba „duomenų valdytojas“) renka, naudoja ir atskleidžia informaciją, kurią mes renkame, kai jūs naudojatės mūsų svetaine (https://ggwp.lt) (toliau – „Paslauga“). Apsilankydami arba naudodamiesi Paslauga, jūs sutinkate su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu pagal šią Privatumo politiką. Jeigu nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti MB „Geras Žaidimas“ interneto svetaine.

Mes galime bet kada pakeisti šią Privatumo politiką be jokio išankstinio įspėjimo ir paskelbsime atnaujintą Privatumo politiką Paslaugoje. Atnaujinta Politika įsigalios praėjus 180 dienų nuo atnaujintos Politikos paskelbimo Paslaugoje, o jūsų tolimesnė prieiga prie Paslaugos arba jos naudojimas po to laiko bus laikomas jūsų sutikimu su atnaujinta Privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

Renkama informacija:

Mes rinksime ir tvarkysime šią jūsų asmeninę informaciją:

 1. Vardas, Pavardė
 2. El. paštas
 3. Mobilus telefonas
 4. Adresas

Kaip mes renkame jūsų informaciją:

Mes renkame/gauname informaciją apie jus šiais būdais:

 1. Kai vartotojas užpildo registracijos formą arba kitaip pateikia asmeninę informaciją
 2. Kai vartotojas sąveikauja su svetaine
 3. Iš viešų šaltinių
 4. Kaip mes naudojame jūsų informaciją:

  Mes naudosime jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:

  1. Marketingui/pardavimams
  2. Atsiliepimams
  3. Administravimo informacijai
  4. Klientų užsakymų valdymui
  5. Vartotojų komentarams
  6. Vartotojų paskyrų valdymui

  Jei norime naudoti jūsų informaciją bet kokiam kitam tikslui, prašysime jūsų sutikimo ir jūsų informaciją naudosime tik gavę jūsų sutikimą ir tik tuo tikslu (-iais), kuriam (-iems) duoti sutikimą, nebent reikalaujama kitaip įstatymų tvarka.

  Kaip mes dalijamės jūsų informacija:

  Mes neperduosime jūsų asmeninės informacijos jokiai trečiajai šaliai be jūsų sutikimo, išskyrus ribotas aplinkybes, aprašytas žemiau:

  1. Analitika
  2. Duomenų rinkimas ir apdorojimas

  Mes reikalaujame, kad tokios trečiosios šalys naudotų mūsų perduotą asmeninę informaciją tik tam tikslui, kuriam ji buvo perduota, ir nelaikytų jos ilgiau nei būtina nurodytam tikslui pasiekti.

  Mes taip pat galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją šiais tikslais: (1) laikytis taikomų įstatymų, teisės aktų, teismo įsakymo ar kito teisinio proceso; (2) vykdyti jūsų susitarimus su mumis, įskaitant šią Privatumo politiką; arba (3) reaguoti į pretenzijas, kad jūsų naudojimasis Paslauga pažeidžia bet kurios trečiosios šalies teises. Jei Paslauga arba mūsų įmonė bus sujungta ar įsigyta su kita įmone, jūsų informacija bus vienas iš turtų, kuris bus perduotas naujajam savininkui.

  Jūsų informacijos saugojimas:

  Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją pas mus nuo 90 dienų iki 2 metų po to, kai vartotojo paskyros taps neaktyvios arba tiek, kiek mums jos reikia nurodytiems tikslams pasiekti, kaip išsamiai aprašyta šioje Privatumo politikoje. Mes galime prireikti saugoti tam tikrą informaciją ilgesnius laikotarpius, pvz., įrašų saugojimo/ataskaitų teikimo tikslais pagal taikomą teisę arba dėl kitų teisėtų priežasčių, pvz., teisinių teisių įgyvendinimo, sukčiavimo prevencijos ir kt. Likutinė anoniminė informacija ir suvestinė informacija, kurių nei viena neleidžia jūsų identifikuoti (tiesiogiai ar netiesiogiai), gali būti saugoma neribotą laiką.

  Jūsų teisės:

  Priklausomai nuo taikomos teisės, jūs galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis, juos ištaisyti, ištrinti arba gauti jų kopiją, apriboti arba nesutikti su aktyviu jūsų duomenų tvarkymu, paprašyti mūsų perduoti (perkelti) jūsų asmeninę informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums davėte tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą priežiūros institucijai ir kitas teises, kurios gali būti aktualios pagal taikomus įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite rašyti mums adresu [email protected]. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal taikomą teisę.

  Jūs galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų arba profiliavimo, kurį vykdome rinkodaros tikslais, rašydami mums adresu [email protected].

  Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar apdoroti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

  Slapukai ir kt.

  Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame šias technologijas ir kokie yra jūsų pasirinkimai dėl šių stebėjimo technologijų, žr. mūsų Slapukų politika.

  Saugumas:

  Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad užkirstume kelią jūsų informacijos, esančios mūsų žinioje, praradimui, netinkamam naudojimui ar nesankcionuotam pakeitimui. Tačiau, atsižvelgiant į būdingas rizikas, negalime garantuoti absoliučios saugumo ir todėl negalime užtikrinti ar garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir jūs tai darote savo rizika.

  Skundai / duomenų apsauga:

  Jei turite klausimų ar rūpesčių dėl jūsų informacijos, esančios pas mus, tvarkymo, galite susisiekti el. paštu [email protected]. Mes išnagrinėsime jūsų susirūpinimą pagal galiojančius įstatymus.

  Paskyros ištrinimo sąlygos:

  Vartotojo paskyrą galima pašalinti susisiekus su mumis el. paštu [email protected].