SteelSeries Prime Wireless atsiliepimai, apžvalga

Juodos spalvos zaidimu pele SteelSeries Prime Wireless atsiliepimai
SteelSeries Prime Wireless / Digital Trends nuotr.
Sąrašas sutrumpintas

  SteelSeries Prime Wireless atsiliepimai - tai puiki bevielė pelė skirta žaidėjams. Mažas svoris, ergonominis dizainas, pritaikytas dešiniarankiams, puikiai tinka didžiajai daliai rankų dydžių, naudojantiems palm grip arba claw grip. Žinomas prekės ženklas, aukšta surinkimo kokybė, galimybė prijungti pelę tiek belaidžiu būdu (2.4 GHz), tiek laidiniu būdu. Ieškantiems aukštos našumo pelės, kurie nesiorientuoja į ištaigingus RGB efektus, pelė turi visas svarbiausias funkcijas. Aukšto diapazono CPI reguliavimas, žemas atkelimo atstumas, aukštas atnaujinimo dažnis.

  CS:GO profesionalus žaidėjas Finn “karrigan” Andersen Antwerp Major turnyro metu, naudojo SteelSeries Prime (laidinę) pelę, bei Wireless pelę. Tai tik įrodo, kad net aukščiausio lygio žaidėjai, e-sporto profesionalai, renkasi šį modelį, nes jis pilnai atitinka visus poreikius.

  Naudojama 4-ių profesionalių žaidėjų (Sausis, 2024) - tudsoN, fl0m, Pimp, pashaBiceps

  Privalumai, trūkumai

  SteelSeries Prime Wireless yra tikrai įspūdinga žaidimų pelė, už itin prieinamą kainą. Turinti tam tikrų privalumų, ji gali būti puiki pelė FPS žaidėjams. Kaip bebūtų, galima rasti ir keletą trūkumų, kurie gali atbaidyti.

  Privalumai

  • Forma - originali žaidimų pelės forma yra patogi rankoje
  • Paviršiaus padengimas - pelės paviršius yra malonus, neslystantis
  • Surinkimo kokybė - aukšta surinkimo kokybė užtikrina pelės ilgaamžiškumą
  • Nepriekaištingas ryšys - puikus belaidžio ryšio informacijos perdavimas

  Trūkumai

  • Mygtukų paspaudimai - mygtukų paspaudimas yra sunkus
  • Sunkus ratukas - pelės ratuko sukimas yra sunkesnis nei įprasta

  Specifikacijos

  Jutiklis
  TrueMove Air
  Mygtukų switchai
  Omron
  Prijungimas
  Belaidė (2.4 GHz) / laidinė
  Ilgis
  12.43 cm
  Svoris
  80 g
  Atnaujinimo dažnis
  125 / 500 / 1000 Hz
  Mygtukų paspaudimo jėga
  150 g
  Forma
  Ergonominė
  Aukštis
  4.24 cm
  Plotis
  6.79 cm

  Rekomenduojamas grip

  grip style kaina ir informacija | | GGWP.lt
  Claw, palm, fingertip grip / Engadget nuotr.

  SteelSeries Prime Wireless žaidimų pelė yra ideali tiek palm grip, tiek claw grip, dėl savo patogios formos. Jeigu naudojate fingertip grip - ši gaming pelė gali būti ne pati idealiausia. Kadangi pelės mygtukai yra sąlyginai aukštai, o pelės forma galinėje dalyje yra asimetriška, fingertip grip naudotojams ji nebus pati patogiausia.

  Primename, jog tai nėra oficialūs pelės duomenys. Ar pelės forma bus tinkama jums, priklauso tik nuo jūsų asmeninių poreikių.

  Mygtukai, ratukas

  steelseries prime wireless ratukas
  SteelSeries Prime Wireless ratukas / TechPowerUp nuotr.

  SteelSeries Prime Wireless gaming pelė yra SteelSeries Prestige OM switch pionierius. Prestige OM - optiniai/magnetiniai switchai, kurių specifikacijos skiriasi nuo įprastų switchų, esančių žaidimų pelėse. Šie OM switchai suteikia daugiau patvarumo, lyginant su paprastais mechaniniais switchais, jų dėka yra sumažinama tikimybė dvigubiems paspaudimams (angl. double click). Kaip bebūtų, atsiliepimai apie šiuos switchus ne tik teigiami - kai kuriems žaidėjams mygtukų paspaudimas yra kiek per sunkus.

  Pagal gamintojo specifikacijas, mygtukui pilnai įspausti, reikalinga maždaug 110 gramų jėga - o tai viena daugiausiai jėgos reikalaujanti pelė. Vidutinis paspaudimo svoris įprastai yra apie 70-80 gramų. Tai nereiškia, jog SteelSeries Prime Wireless yra sunkiai panaudojama, tačiau reikia suprasti, jog prie šios pelės paspaudimų reikės priprasti. Galiausiai - mygtukų paspaudimai puikiai jaučiasi, nėra jaučiamas vėlavimas.

  steelseries prime wireless soniniai mygtukai
  SteelSeries Prime Wireless šoniniai mygtukai / TechPowerUp nuotr.

  Šoniniai pelės mygtukai yra nuostabūs. atstumas tarp jų yra puikiai apskaičiuotas. Nėra jaučiamas šoninių mygtukų klibėjimas, kuomet mygtukai yra įspaudžiami. Paspaudimo pojūtis ir mygtukų paspaudimo garsas yra puikūs.

  Galiausiai - vidurinis pelės ratukas. Jo viršutinėje dalyje yra aiškiai apibrėžtos įpjovos, kurios suteikia malonų pojūtį. Sukimo garsas, lyginant su kitomis žaidimų pelėmis, yra į tylesniąją pusę. Kaip ir pagrindiniesiems mygtukams - viduriniąjam mygtukui taip pat reikės įdėti šiek tiek daugiau jėgos, norint jį įspausti.

  Sensorius

  steelseries prime wireless sensorius
  SteelSeries Prime Wireless jutiklis / TechPowerUp nuotr.

  SteelSeries Prime Wireless naudoja savo gamybos TrueMove Air jutiklį. TrueMove Air sensorius yra pagrįstas populiariuoju PixArt 3335 sensoriumi. Kaip ir minėtas PixArt 3335 jutiklis, TrueMove Air yra biudžetinis sensorius.

  Kalbant apie sensoriaus veikimą žaidimo metu, jokių priekaištų nėra - pelė puikiai seka kiekvieną judesį ir nors tai biudžetinis jutiklis - jis pilnai pateisina visus lūkesčius. Jutiklis įmontuotas puikiai, jokių neatitikimų žaidžiant nėra jaučiama.

  Surinkimo kokybė

  Kaip ir aptarėme ankstesnėse temose - ši SteelSeries Prime Wireless yra tikrai kokybiška pelė. Pradedant nuo mygtukų kokybės, baigiant pačios pelės korpusu. Pelės korpusas negirgžda, nejuda, kaip ekonominės klasės gaming pelių. Pelė yra surinkta taip, kad atlaikytu rimtus iššūkius. Bakstelint, purtant pelę, nesigirdi jokių judančių dalių.

  SteelSeries Prime Wireless svorio balansas yra orientuotas į pelės priekį. Lyginant su kitomis pelėmis, pvz.: Logitech G Pro X Superlight, kurios svorio balansas yra pelės viduryje, Prime Wireless žaidimo metu gali jaustis šiek tiek kitokia. Daugeliui žaidėjų tai nėra problema - ypač, jeigu planuojate žaisti pirmojo asmens šaudykles (angl. First Person Shooter).

  steelseries prime wireless kokybe
  SteelSeries Prime Wireless / TechPowerUp nuotr.
  Siauros pelės siūlės, pastebimos ant korpuso viršaus, per kurias buvo sujungtos korpuso dalys, akivaizdžiai padidina šios pelės tvirtumą, patikimumo jausmą ir išvaizdą.

  SteelSeries Prime Wireless atsiliepimai, apžvalga - apibendrinimas

  SteelSeries Prime Wireless atsiliepimai - neabejotinai puiki žaidimų pelė. Nors ir turi keleta smulkių trūkumų, tai yra puikus pasirinkimas šiame kainų lygyje.

  Susiduriantiems su dvigubų paspaudimų (angl. double click) problema įvairiuose žaidimuose - ši pelė kaip tik jums. Dėl sunkių klavišų paspaudimų, yra išvengiamas dvigubas paspaudimas, tačiau reikalinga didesnė jėga, spaudžiant bet kurį iš klavišų. Vidurinysis pelės ratukas taip pat yra sunkesnis, nei kitų žaidimų pelių.

  TrueMove Air jutiklis yra biudžetinis SteelSeries jutiklis, tačiau jo veikimas yra tikslus, preciziškas. Norintiems tikslumo ir maksimalaus taiklumo, šis pelė puikiai patenkins jūsų poreikius šaudyklėse ar kt. pirmojo asmens žaidimuose.

  Pelės forma yra patogi rankoje, primena Zowie EC formą - pelės korpuso padengimas ir kokybė yra pačios aukščiausios klasės. Pelės padukai yra puikiai slystantys ant pelės kilimėlio, o belaidis ryšys yra nepriekaištingas. Tai puiki bevielė žaidimų pelė, norintiems pataupyti, tačiau reikalaujantiems aukštos kokybės.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *